Bahçeli'den aday tanıtım toplantısında önemli açıklamalar

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Ankara Spor Salonu'nda Belediye Başkan Adayları Tanıtım Toplantısı'nda konuştu

24 Ocak 2019, Perşembe 14:22 Son Güncelleme:
A A
Bahçeli'den aday tanıtım toplantısında önemli açıklamalar

Muharrem İnce'nin 'beka' açıklaması için çok sert sözler kullanarak "Vay densiz vay... Bekayı zekâ sorunu olarak görmek ancak senin gibi mankurtların işidir" diyen Bahçeli, "Sabah başka akşam başka çarkıfeleklerin üslubudur. Zillet beğenmedi, zillet takdir etmedi diye bekamızı yok mu sayacağız?" ifadelerine yer verdi. Bahçeli, "Kimin ne söylediğinin önemi yok, 31 Mart seçimleri beka seçimidir" dedi.

İşte Bahçeli'nin konuşmasından satır başları:

31 Mart 2019’da inanıyorum ki Türkiye ehline teslim edilecektir. Türkiye’nin önünü kesmeye kimsenin gücü yetmeyecektir.

Belalar kol geziyorsa silip atacak dirayet vardır bu millette. Zalimler toplanıp yıkım için fırsat kolluyorsa hepsini defedecek hamiyet vardır, heyecan vardır. Bunların hepsi buradadır, bu salondadır. Ülkücü hareket korkusuzdur, vicdanlıdır, akıl doludur.

'NE KADAR İMKANSIZLIK VARSA ÜSTESİNDEN GELECEĞİZ'

İçinde bulunduğumuz zaman kesiti kutlu davamızın 3 önemli gelişmesinin yıl dönümüdür. Bunların ilki 9 Ocak 2019 ülkü ocaklarımızın kuruluşunun 50. yılıdır. Ülkü ocaklarımızın varlığı ile her daim iftihar ettik. 

İkinci olarak 26 yıl önce partimizin ismi tekrar MHP olarak kabul görmüştü. Bu dava kutludur, bu dava şehitlerin kanı üzerinde yükselmiş bugünlere gelmiştir. Biliniz ki mert kovalar, namert düşer. Davamıza gölge düşürenler kaçmaya mecburdur. Bunlar kaçtıkça biz kovalamaya mecburuz.  MHP için imkânsız diye bir şey yoktur. Böyle bir şey kitabımızda yazmaz, yazmayacak ve asla da yazmayacaktır. 

İman varsa imkan vardır, irade diriyse istiklal güvendedir, istikbal güvence altındadır.  Türk milletine hizmet yolunda imkansızlık varsa mutlaka üstesinden geleceğiz  Üçüncü olarak önümüzdeki 9 Şubat günü MHP’nin 50. yılını şölen havasında çok büyük ve görkemli bir törenle kutlayacağız.

"MHP TÜRKİYE'NİN ÖNÜNÜ AÇIYOR"

MHP Türkiye’nin önünü açıyor. MHP olarak çıkar gözetmeksizin milli bekamızın haklarını savunmak için herhangi bir pazarlık gütmeden, al ver davasının içinde olmadan ne gerekiyorsa onu yapıyoruz. 31 Mart seçimlerini de bu şekilde kavrıyoruz. 1 Nisan sabahı için felaket senaryoları yazanların hevesleri kursaklarında kalacaktır. Yeni sistemin mimarlarından biri de MHP’dir. 31 Mart aynı zamanda bir beka meselesidir. Cumhurbaşkanlığı sisteminin kökleşmesi hayat memat meselesidir. Cumhur ittifakının zafere imza atmasını amaçlıyoruz.

"VAY DENSİZ VAY"

Bizim için beka her şeyin önündedir, üstündedir. Beka yoksa, belediye taş yığınıdır. Beka yoksa, varoluşumuz hüsrana uğramışsa 'ne yapalım, belediyeyi nasıl yapalım" siyaseti... Malum zillet korosu hep bir ağızdan soruyor. 31 Mart yerel idare seçimlerinin beka ile ne işi varmış?

İnce ince nifak taşları döşeyen orada burada partisinin genel başkanının hedef alan bir zatta cumhurbaşkanlığı adaylığında yaşadığı şok ve hezimeti atlatamadığından ağzından çıkanı kulağı duymayacak bir noktaya savrulmuştur. Aklı epey incelmiş bu zavallıya göre sadece bir yerel seçimi beka sorunu olarak millete anlatmak zeka sorunuymuş.  Biz bu ucube zihniyete hak ettiği cevabı vereceğiz. Vay densiz vay. Bekayı zeka sorunu olarak görmek ancak senin gibi mankurtların işidir. Ancak senin gibi sabah başka akşam başka konuşan çarkıfeleklerin üslubudur. Zillet beğenmedi, zillet takdir etmedi diye bekamızı yok mu sayacağız? Zaten zillet koalisyonu 31 Mart’ı beka olarak görseydi biz kendimizi sorgulardık.

"FIRAT'IN DOĞUSUNU HAİNLERDEN TEMİZLEMEZSEK..."

ABD'nin Suriye'den çekiliyorum iddiaları her geçen gün inandırıcılığını kaybediyor. Fırat'ın doğusunu hainlerden temizlenmedikten sonra vatan tehlikededir. Güvenli bölge önerisini terör örgütlerinin güvenliği için planlayanlar ateşle oynamaktadır. Fırat'ın doğusundaki terör yuvalanması imha edilecektir. Menbiç yol haritasına riayet edilmelidir.

Sıradaki haber yükleniyor...