Bahçeli'den çok sert 'kaset' çıkışı

Bahçeli'den çok sert 'kaset' çıkışı

'İbrahim Faruk Bayındır kimdir? Sayın Başbakan bunları açıkla. Aşağılık röntgencileri deşifre et, aksi takdirde gökkubbeyi başına yıkmaya kararlıyız'

08 Mayıs 2011, Pazar 18:05 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin İstanbul İl Başkanlığı tarafından Abdi İpekçi Spor Salonu'nda düzenlenen aday tanıtım toplantısında sert konuştu. Terörün azdığını ve AK Parti'nin PKK'yla işbirliği halinde olduğunu öne süren Bahçeli, sözü son dönemde MHP'li yöneticilerin internete düşen özel hayat görüntülerine getirdi ve çok sert konuştu.

'OKYANUS ÖTESİNDEN KUMANDALI SİTELER'

MHP'ye yönelik tuzakların nedeninin bölünmeye giden yolu hızlandırmak olduğunu iddia eden Bahçeli, "MHP zayfılarsa, alçaklar keyiflenecektir. Son dönemde üzerimizde oyunlar oynanmaktadır. Okyanus ötesinden kumandalı internet siteleri, fitne tohumlarını saçmaktadır" diyerek Başbakan Erdoğan'a çağrıda bulundu.

'İBRAHİM FARUK BAYINDIR KİMDİR?'

ABD üzerinden yayın yapan internet siteleriyle AK Parti'nin bağlantılı olduğunu öne süren Bahçeli, "Buradan Başbakan Erdoğan'a sormak ve vereceği cevapları hemen duymak istiyoruz. İbrahim Faruk Bayındır kimdir ? Bu şahıs Küçükçekmece Belediyesi'nde Meclis üyeliği yapmış mıdır? Arkasından istifa ederek milletvekili adaylığına müraacat etmiş midir? Bu kişinin kirli internet siteleriyle ne tür bir bağlantısı vardır? Ülkücü gazete isimli fitne yuvasının alçak yayınları, bu şahıs ve yüzleri karanlıkta kalan ortakları mı gerçekleştirmektedir? Sayın Başbakan bunları açıkla, şerefiniz ve siyasi namusunuz hâlâ varsa, bunlara karşılık ver. Odalara kamera koydurup, özel hayatları gözetleyen aşağılık röntgencileri sen de deşifre et. Aksi halde, gökkubbeyi başına yıkmaya kararlıyız" şeklinde konuştu.

'FETVA MAKAMLARI...'

MHP'nin pislikleri ve tuzakları yok etmek için sabırsız olduğunu söyleyen Bahçeli, partilileri de uyararak, "Her dava arkadaşımızın özel hayatın sınırları içinde yer alsa da, değerlerimizle, inançlarımızla bağdaşmayan hareketleri tasvip etmemiz imkansızdır. Ahlaki zaafları bulunanlar, akıllarını başlarına almadırlar ve aramızda yer bulamayacaklarını kesinlikle bilmelidirler" şeklinde konuştu.

Ahlaktan, erdemden, edepten, terbiyeden doğru ve iyi insan olmaktan zerre kadar taviz vermeyeceklerini söyleyen Bahçeli sözlerini şöyle sürdürdü:

Bütün gözler üzerimizdedir. Türk Milliyetçileri hedeftir. Ahlaklı, vatansever, inançlı ve hidayet sahibi camia olarak, şirretin karşısında dimdik duruyoruz. MHP'yi bölünme ve kardeş kavgasına karşı engel görenler, okyanusötesi fetva makamlarının ve içerideki uzantılarının da tahrik ve provakosyanlarının menzilinde siz de varsınız".

'ONLARA GÖRE TEHLİKE MİLLİYETÇİLİK'

Salonu dolduran kalabalığa seslenen Bahçeli, " Onlara göre tehlike Milliyetçilik. Siz talan ve tavize hayır dediğininiz için tehlike olmayı da sürdürmelisiniz. Sizler var oldukça, ihanet odakları kaçacak delik arayacaktır. Sizler var oldukça, milletimiz emin ellerde olacaktır. Eski sıfatıyla, AKP propagandası yapanlara inanacak mısınız? Alçakca, yapılan iftiralara itibar edecek misiniz? İşgalci güçler gibi, AKP'yi iktidardan kovacak mısınız? İşte Ülkücü hareket bu demektir" diyerek sözlerini tamamladı.

Serpil KIRKESER / DHA - İSTANBUL

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Laiklik tartışılmaz