Bakan Albayrak: Daha sert ve net tedbirler alacağız

Bakan Albayrak: Daha sert ve net tedbirler alacağız

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, fırsatçılar için önemli bir açıklamada bulundu. Bakan Albayrak, daha sert ve net tedbirler alınacağını ifade etti.

29 Nisan 2020, Çarşamba 12:55 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, corona virüsle mücadele döneminde fırsatçılık yapanlara yönelik "Fırsatçılara söylüyorum, normalleşme sürecinin başlamasıyla Bakanlığım adına çok daha sert ve net tedbirler alacağız" dedi.

Bakan Berat Albayrak konuşmasında şu ifadeleri kullandı:

Ekim dönemini kaçırmamak için tüm tedbirlerimizi aldık. Üreticilerimize pancardan sonra buğday arpa ve mısır için de destek ve 4 milyon hektar alanda üretime stratejik katkı sağlayacak model de devreye girdi. Bunun yanında üretim tarafındaki planlamamızın ötesindeki stokçulara imkan vermeyeceğimizi ifade ediyoruz.

Özellikle son birkaç aydır, özellikle bu ekip yine devrede. Fırsatçılara söylüyorum, normalleşme sürecinin başlamasıyla Bakanlığım adına çok daha sert ve net tedbirler alacağız. Çünkü böyle bir dönemde bile yine aynı fırsatçılığı yapanlar gerek stoklama gerek fiyatlar noktasında bu defa bunlara çok sert süreç oluşturacağız.Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER İstanbul'un suyunu karşılayan Kazandere ile Pabuçdere barajları doldu