Bakan Koca'nın uyardığı Bursa'da dansözlü iş yeri açılışı

Bakan Koca'nın uyardığı Bursa'da dansözlü iş yeri açılışı

Bursa’da sosyal mesafe ve maske kuralının hiçe sayıldığı iş yeri açılışında davul zurna çalıp, dansöz oynattılar. Görüntüler sosyal medyada tepki çekti. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, önceki gün kentteki vaka sayılarındaki artışa dikkati çekmişti.

05 Temmuz 2020, Pazar 13:46 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Merkez Yıldırım ilçesi Millet Mahallesi’ndeki bir çanta dükkanının açılış töreninde davul zurna çalınıp, dansöz oynatıldı.

Dansözü görüp, müziğin sesini duyan çevredeki vatandaşlar ise iş yeri önünde kalabalık oluşturdu. Sosyal mesafe ve maske kuralının hiçe sayıldığı o görüntüler ise bir vatandaş tarafından cep telefonu kamerasıyla kaydedildi.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, önceki gün Bursa’da yapılan bir sokak düğününde sosyal mesafe ve maske kuralının hiçe sayılmasının kaygı verici olduğunu belirtmiş, kentteki vaka sayılarındaki artışa dikkati çekmişti.

Ancak Bakan Koca’nın bu paylaşımından sonra da Bursa’da manzara değişmedi. Merkez Yıldırım ilçesinde yapılan bir sokak düğününde sosyal mesafe ve maske kuralı hiçe sayıldı. Davetlilerin el ele tutuşup oynadığı görüntüler, sosyal medyada tepki çekti.Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Yargıtay, memurenin kalçasına dokunan müdür için "Babacan tavır" dedi