'Bakanla müdürü karıştırırsan zor olursun'

Bakan Kılıç kendisine 'müdürüm' diye seslenen öğretmene "Bakanla müdürü karıştırırsan biraz zor müdür olursun" sözleriyle sitem etti.

08 Aralık 2012, Cumartesi 09:08
A A
'Bakanla müdürü karıştırırsan zor olursun'

Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, Erzurum'da Palandöken Gençlik Merkezi’ni gezdi. Sınıfları gezen Bakan Kılıç, bilgisayar öğretmenliği yapan Hüda Bucuğa’ya, "Ne öğretiyorsunuz burada" diye sordu. Bunun üzerine Hüda Bucuğa, "Bilgisayar programlarını öğretiyoruz" deyince Bakan Kılıç, "Bilgisayar bilmeyen var mı burada?" diye sordu. Eğitmen Bucuğa, "Yok müdürüm" diye konuşunca Bakan Kılıç yanındakilere ’müdürüm’ diye hitap ederek eğitmene takıldı.

Bir başka sınıfa giren Bakan Kılıç yanından ayrılmayan genç öğretmen Hüda Bucuğa’ya, "Sen buranın müdürü müsün?" dedi. ’Hayır’ diyen eğitmene Bakan Kılıç, "Bakanla müdürü karıştırırsan biraz zor olursun" diye konuştu.

Bakan Kılıç gençlerin Sarıkamış’a gideceğini öğrenince, "Orada epeyce bir kalabalık olacağız gençler. Ama kuru kalabalık olmayın. 10 bin kişiyle gideğiz. 10 milyon kişiyle de çıksak metrelerce karın üstünde damla ıslanmazsak kuru kalabalık olarak kalırız. Orada ne var, ecdat ne uğruna şehadet şerbetini içmiş, en son ne yemiş? Bunları bileceğiz. Şuurlu kalabalık olacağız" dedi.

DHA

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Fotoğraflarla tarihi buluşma