Bakırköy'ün yükselen iki yıldızı

36 yıllık geçmişe sahip Beyaz İnşaat, ‘Bakırköy City’ ve ‘Bakırköy City 2’ projeleriyle bölgeye yeni bir soluk getiriyor. Her iki projede de artık son düzlüğe girildi

08 Aralık 2017, Cuma 11:36
A A
Bakırköy'ün yükselen iki yıldızı
Beyaz İnşaat’ın en iddialı projelerinden Bakırköy City ve Bakırköy City 2, İstanbul’un tarihi semtlerinden Bakırköy’e yepyeni bir konut anlayışı kazandırıyor.

Şehrin merkezinde yaşamayı öncelik edinenler için yapılan Bakırköy City, aynı zamanda mahalle konseptini üstün güvenlik ve konforla harmanlamayı sonuna kadar başarıyor. Projelerin ilkinde 10 katlı 5 blokta toplam 163 daire ve 33 dükkan bulunuyor. Yine ilki kadar iddialı olan ve butik bir proje şeklinde tasarlanan Bakırköy City 2’de ise 5 blokta toplam 62 konut ve 13 ticari ünite yer alıyor.
 

YIL SONUNDA ANAHTAR TESLİM


Beyaz İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Seyfi Beyaz, projelerin teslim tarihinin çok yaklaştığını ve satışların gayet iyi gittiğini söyledi. Bakırköy City’i yıl sonu bitirmeyi hedeflediklerini belirten Beyaz, “Bakırköy City 2 için 2018 Mart düşünüyorduk ancak onu da yıl sonunda teslim edeceğiz. Her iki projemiz de akıllı ev sistemlerine sahip. 2+1, 3+1, 4+1 ve 6+1 dubleks gibi seçeneklerimiz var. Bunun yanı sıra 7/24 güvenlik, havuz, fitness, Türk hamamı ve spor sahaları gibi geniş sosyal imkanlarımız mevcut. Amacımız şehrin merkezinde zahmetsiz bir hayat sunmak” dedi.

24 AYA KADAR YÜZDE 0 FAİZ


Seyfi Beyaz ayrıca projelerde fiyatların 2+1’ler için 1 milyon 500 bin liradan başladığını ve önemli kampanyalar yaptıklarını dile getirdi. Yönetim Kurulu Başkanı Beyaz, “3+1’ler 2 milyon, 4+1’ler ise 2,5 milyondan başlıyor ve yukarı doğru gidiyor. Metrekare birim fiyatlarımız 12 ile 15 bin TL arasında. Projelerimizin bitmesine az bir süre kala vatandaşlarımıza yüzde 25 peşinat ve 24 aya kadar 0 faiz gibi kolaylıklar sağlıyoruz. Bunun dışında 5 anlaşmalı olduğumuz banka var ve 120 aya kadar düşük faiz imkanı sunabiliyoruz” İfadelerini kullandı.


FERAH RESİDENCE


Beylikdüzü’nün Esenyurt bölgesinde yer alan Ferah Residence, 5000 mt2 alan üzerine kurulu. Projede 22 katlı tek blok halinde 139 daire, 18 ticari ünite ve 29 ofis bulunuyor. 1+0’dan 3+1’e varan daire seçenekleri olan projenin teslim tarihi ise 2019 başı. Ferah Resedince’da fiyatlar 400 bin liradan başlıyor.


BEYAZ CENTER ESENLER


80 dükkan ve 96 ofisten oluşan Beyaz Center, iş merkezi anlayışına yepyeni bir soluk getiriyor. Ana ulaşım arterleri ve toplu taşımaya yakınlığı ile dikkat çeken proje, Esenler Organize Sanayi Sitesinin içinde yer alıyor. Yapımına yeni başlanan Beyaz Center’da mt2 fiyatları ise 6 bin ile 25 bin TL arasında değişiyor.
Sıradaki haber yükleniyor...