Önceki Fotolar

Bal ile karbonatı karıştırırsanız ne olur? Karbonatla diş beyazlatma tarifleri

Gerek zamanın gerekse çay, kahve ve sigara tüketiminin etkisi yüzünden sararan dişleri beyazlatmak için kullanabilceğiniz karbonatla hazırlanmış diş beyazlatıcı tarifler... 

07 Nisan 2018, Cumartesi 13:49 Son Güncelleme:
A A
Sirke ve Karbonat ile Diş Beyazlatma Tarifi

Sirke ve Karbonat ile Diş Beyazlatma Tarifi

Malzemeler:1 çay kaşığı karbonat tozu 1 çay kaşığı elma sirkesi yarım çay kaşığı tuzHazırlanışı:Bir fincan içerisine bütün malzemeleri koyun ve iyicene karıştırın. Karışıma diş fırçasını batırarak güzelce dişlerinizi fırçalayın. 1 hafta boyunca her gün 1 kere kullanabilirsiniz.

Çilek ve Karbonat ile Diş Beyazlatma Tarifi

Çilek ve Karbonat ile Diş Beyazlatma Tarifi

Malzemeler:Yarım çay kaşığı karbonat tozu 10 tane çilekHazırlanışı :Çilekleri bir dövücü ile iyicene ezin ve püre haline getirin. Üzerine karbonat tozunu ekleyin ve harmanlayın. Ardından diş fırçasını batırarak dişlerinizi fırçalayın. Karbonat ile diş beyazlatma yöntemi olan bu tarifi 1 ay içerisinde iki kere uygulayabilirsiniz.

Karbonat ve Tarçın ile Diş Beyazlatma Tarifi

Karbonat ve Tarçın ile Diş Beyazlatma Tarifi

Malzemeler:1 çay kaşığı ada çayı 1 çay kaşığı karbonat tozu 1 çay kaşığı tarçınHazırlanışı:Malzemelerin hepsini bir fincana koyup karıştırın ve fırçanızı ıslatıp fincanın içine batırın. Her gece yatmadan önce dişlerinizi bu karışım ile fırçalayabilirsiniz. 1 hafta sonra dişleriniz ilk halini alarak beyazlayacaktır.

Karbonat ve Bal ile Diş Beyazlatma Tarifi

Karbonat ve Bal ile Diş Beyazlatma Tarifi

Malzemeler:1 çay kaşığı karbonat tozu 1 çay kaşığı balHazırlanışı:Kabartma tozu ile balı bir fincan içerisinde karıştırın. Karışım macun haline geldikten sonra diş fırçası ile karışımdan aldıktan sonra dişlerinizi fırçalayabilirsiniz.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Hayatını mahvedecek 10 erkek tipi