Balık burcuna asla söylenmemesi gereken 7 şey

Zodyak'ın 12 burç sırasında sonuncu olan Balıklar, nazik ruhlu insanlardır. Hayalperest olmalarının yanı sıra başkalarının ihtiyaçlarına ve duygularına karşı aşırı derecede duyarlıdırlar. Ancak Balık burçlarını da çileden çıkarabilen bazı cümleler var. Gelin nelermiş öğrenelim. /ÖZEL

24 Kasım 2021, Çarşamba 09:47 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
1- ÇOK MESAFELİ GÖRÜNÜYORSUN

1- ÇOK MESAFELİ GÖRÜNÜYORSUN

Balıklar düşündüklerinden daha güçlü ve daha akıllıdırlar. Her zaman iki ayrı dünyada yaşayan Balıklar, nadiren yalnızdırlar. Ara sıra kendi yarattıkları dünyaya çekilirler.

2- NASIL BU KADAR SAF OLABİLİRSİN?

2- NASIL BU KADAR SAF OLABİLİRSİN?

Balık, on ikinci Zodyak olduğu için tüm burçların bir karışımı olsa da, rüya gibi bir bakış açısına sahiptir. Çevrelerindeki dünyada güzelliği bulup her şeyden ilham ararlar. Balıklar birlikte yaşamayı çok sever ve nadiren güvensizlik duyarlar.

3- ENDİŞELENME

3- ENDİŞELENME

Balık her şey için endişelenmeyi sever. En kötü senaryoyu daha gerçekleşmeden önce kafalarında hayal ederler. Sonrasında ise bu konuda ölesiye endişelenirler. Hayal güçleri çoğu zaman başlarını belaya sokar.

4- SEN BİLİRSİN

4- SEN BİLİRSİN

Bu söz Balık burcuna söyleyebileceğiniz en kötü söz! Özellikle de yükselen Balık ise. Balık, herhangi bir konuda liderliği ele geçirmekten korkar. Ancak, onlardan nazikçe size rehberlik etmelerini isterseniz, hevesle yardım edeceklerdir.

5- ÖNEMSEMİYORSUN!

5- ÖNEMSEMİYORSUN!

Balıklar gerçekten duygusaldır. Bunun yanında, duygusal olarak kopuk ve alaycıdır. Hiçbir şey için suçlanmaktan hoşlanmazlar. Ancak dünyada meydana gelen her hastalıktan kendilerini sorumlu hissederler.

6- DÜRÜST MÜSÜN?

6- DÜRÜST MÜSÜN?

Balık sembolü, kişiliklerinin ikiliğini temsil eden iki karşıt balıktan meydana gelir. Nadiren saldırganlaşırlar ve nadiren yalan söyleyebilirler. Nazikçe konuşmanız Balıkların size açılmasını sağlayacaktır.

7- HEMEN ŞİMDİ YAPALIM!

7- HEMEN ŞİMDİ YAPALIM!

Balık, zorlanmaktan, ültimatomlar ve tehditler verilmesinden nefret eder. Balık kırılgan bir yapıya sahiptir ve çok fazla boş zamana ihtiyaç duyar. Tuhaf olan şu ki, Balık bu boş zamanı yapacak daha fazla şeyle doldurur, böylece sonsuz 'Yapılacaklar' listesi vardır.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Akrep burcuna asla söylenmemesi gereken 7 şey