Balık burcunun aşk hayatı rehberi

Balık burcu erkeği ve kadını için ilişki özellikleri nelerdir? Balık burcunun ilişkiye bakış açısı, aşk hayatı ve evlilik hayatı ile ilgili detayları astrolog Filiz Özkol yazdı.

21 Eylül 2019, Cumartesi 12:18 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Balık burcu

Balık burcu

Yönetici gezegeni: Neptün

Elementi: Su

Rengi: Yeşil, mor

Balık burcu erkeği

Balık burcu erkeği

Yardımseverliği ve hoş sohbeti ile tanınan Balık erkeği, mütezavı ve sevimlidir. Çekingen, içe kapanık, yaratıcıdır. Özgür bırakılmak, disiplinden uzak yaşamak ister.


Balık burcu erkeği zaman zaman hayal dünyasına dalar. Hassastır, çabuk kırılır. İçtendir. Sessiz, gösterişsiz ve sade bir hayatı tercih eder. Duygularıyla yaşar, mantığını devreye sokmakta zorluk çeker.


Balık burcu erkeğinin ne zaman ne yapacağı belli olmaz. Çevreye farklı gelen yapısıyla hep gizemli biri olarak anılır. Kendisini güvende hissetmesi için, sürekli korunmaya ihtiyacı vardır.


Bu şartları ona sağlarsanız, ömür boyu size yaslanır. Akrep burcu kadınıyla mutlu, Oğlak burcu kadınıyla huzurlu bir aşk yaşar.

Balık burcu kadını

Balık burcu kadını

Duygusal, narin, zarif ve sulugözlü Balık burcu kadını kırılmaktan, üzülmekten çok korkar. Bunun için aşktan uzak durmaya çalışabilir.


En kötü özelliği kararsız olmasıdır. Bu yüzden de elindeki fırsatları kaçırır.


Canlı, sevimli, neşelidir. Girdiği her ortamda o canlı haliyle kendini belli eder.


Çok çekicidir. Hayal gücü geniştir. Zekidir. Sezgileri kuvvetlidir. Romantiktir ama kıskançlığı da dillere destandır. Geçmişten kolayca kopamaz. Aldatmaktan ve aldanmaktan nefret eder. Aşkta güven arar, mantıkla değil, duygularla hareket eder.


Akrep erkeğiyle tutkulu bir aşk, Kova burcu erkeği ile cinsel çekim yaşayabilir.

BALIK-KOÇ İLİŞKİSİ: Koç’un sade dünyası Balık’a çok ters gelir. O, dans eder gibi bir hayat düşlerken, sert ve ketum bir dünya ile karşılaşır. Aşkın ömür boyu sürmesi imkansızdır.


BALIK-BOĞA İLİŞKİSİ: Renksiz ve tartışmasız bir aşktır. Kafalarında binlerce soru işaretleri içinde birbirlerine hoşçakal derken, Balık’ın gözyaşları Boğa’yı geri döndüremez.

BALIK-İKİZLER İLİŞKİSİ: Balık’ın pırıltısı başlangıçta İkizler’e ilginç gelir. Balık istediği kadar çaba göstersin, İkizler’i yönlendiremez. Ne yaparsa yapsın, İkizler çoktan yol hazırlıklarına başlamıştır. Ona güle güle demekten başka hiçbir şey yapamaz.


BALIK-YENGEÇ İLİŞKİSİ: Tanıdık denizlerin usta yüzücüleri. Karşılaşınca yabancılık çekmez, özledikleri aşka kavuşurlar. Kıskançlık krizleri dışında her şey mükemmel gider. Bu kadar kusurun olmaması mümkün değil.

BALIK-ASLAN İLİŞKİSİ: Bazen nedensiz aşklar yaşanır. Birdenbire ansızın gelişir. Gece ve gündüz gibi terstir. Bu aşkın bitmesi gerekir ve inanın hatırlanması, yaşanmasından daha güzel olur.


BALIK-BAŞAK İLİŞKİSİ: Başak’ın bilinçli olarak, Balık’a aşık olması imkansız gibidir. Birbirine zıt kişilerdir. Sonuç, her ikisi için hayal kırıklığıdır. İnatçı Balık bu ilişkiden vazgeçmek istemeyebilir. Her şey bir gün tarihe karışır.

BALIK-TERAZİ İLİŞKİSİ: İkisi de dünyaya aşkı için gelmiştir. Duyguların paylaşıldığı bu aşkta beklenen gelişme istenen sonucu vermez. Aşk bir yerlerde kesintiye uğrarken bunun suçlusu her ikisi de değildir.


BALIK-AKREP İLİŞKİSİ: Aşk büyücüleri. İkisinin de dünyası çok farklıdır ve farklılığı birbirlerinde keşfederler. Ömür boyu inişli-çıkışlı bir ilişki olur.

BALIK-YAY İLİŞKİSİ: Balık’ın aşırı duygusallığı Yay’a çok garip gelir. Duygudan çok, akıl ve mantık insanı olan Yay’lar hayatı dramatize etmez. Balık’ın bağımlılığı Yay’a gereksiz gelir.


BALIK-OĞLAK İLİŞKİSİ: İşte ideal çift. Oğlak, yaşamını iş hayatına göre kurgular. Bu beraberliği ikisi de benimser. Yıllar geçtikçe daha anlamlı bir aşk olur, pişman olmazsınız.

BALIK-KOVA İLİŞKİSİ: Fiziksel çekim haricinde fazla ortak yönleri yoktur. Kova’nın yardımseverliği, Balık’ın hoşuna gider. Kova yaşamı uzak diyarlarda keşfetmek için gelmiştir ama Balık’ın derin sularına takılmıştır. Kurtulmaları zor olmayacaktır.


BALIK-BALIK İLİŞKİSİ: Birbirlerinin dünyasını en iyi anlayan iki kişidir. Aşklarını hasta etmezlerse her şey güzel olur.

Balık burcu ayrılığı nasıl yaşar?

Balık burcu ayrılığı nasıl yaşar?

Dışarıdan bakanlar Balık’ın aşk acısına dayanamayacağınızı sanır. Ama o gözyaşlarını kısa sürede kurutur ve mendilini bir kenara atar, yeniden başlar. Kendisini teselli edecek o kadar kişi bulur ki, yeni bir aşk acısı kapısını çalıncaya kadar istediği gibi yaşar. Çevreye farklı gelen yapısıyla hep gizemli biri olarak anılır.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 18 Ekim haftası burçlar