Balotelli açıkladı: O videoyu bana takım arkadaşım izletti

Adana Demirspor'un çılgın golcüsü Mario Balotelli, Beşiktaş maçında yaşananlarla ilgili detayları ilk kez anlattı. Balotelli, çok merak edilen bir konuya da kısmen açıklık getirdi. Herkes Sergen Yalçın'ın 2013 yılında yorumcuyken Balotelli'ye 'beyni yok' dediği videonun İtalyan oyuncuya kim tarafından izletildiğini merak ediyordu.

26 Eylül 2021, Pazar 10:14 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
"Derdim taraftarla değil"

"Derdim taraftarla değil"

Mario Balotelli, TV 100'e konuştu. Yaşananlara değinen İtalyan yıldız, "Türkiye'ye gelmeden önce benimle ilgili olan ne varsa izledim. Bu benim prensibimdir. Benim Beşiktaş taraftarıyla hiçbir sıkıntım yok. Beşiktaş taraftarının, zamanında bana yapmış olduğu destekten de haberim var. Beşiktaş'ta oynayan birçok futbolcu benim zaten arkadaşım" dedi.

"Takım arkadaşım izletti, çok üzüldüm"

"Takım arkadaşım izletti, çok üzüldüm"

Ben soyunma odasındayken, maça çıkmadan önce, ismini vermek istemediğim bir futbolcu arkadaşım bana videoyu izletti. Sergen Yalçın'ın bana 'Beyni yok' dediğini orada gördüm. Çok üzüldüm. Çok üzüldüm. Bu bana ayrı bir motivasyon kazandırdı. Zaten soyunma odasında hocama da söyledim, 'Lütfen beni oynat. Oynamak istiyorum, verilecek bir cevabım var. Akıllı mıyım, değil miyim?' Beyinsiz miyim, değil miyim? Kendisine de göstereceğim' dedim. Benim sorunum Beşiktaşlı futbolcular ya da kenarda oturan futbolcular ya da tribündeki değerli taraftarlar değil, olamaz, hiçbir zaman da olmaz.

"Bana sahip çıkan taraftara teşekkürler"

"Bana sahip çıkan taraftara teşekkürler"

Şu bilinsin ki benim parayla pulla hiçbir zaman işim olmaz. Ben bu sporu, futbolu çok seviyorum. Bana sahip çıkan Adana Demirspor taraftarlarını çok seviyorum. Adana halkını çok seviyorum. Sayın Başkan Murat Sancak, Sayın Metin Korkmaz, hocamız ve taraftar bana her zaman destek oldular. 

"Türkiye ikinci vatanım"

"Türkiye ikinci vatanım"

Adana Demirspor takımının oyun sistemi, oyun disiplini çok iyi. Ben burada çok mutluyum, büyük başarılar yakalamak istiyorum. Burası tam olarak benim yuvam gibi. Burada futbol adına çok sağlıklı bir ortam oluşturmuşlar. Ayrıca burası çok güzel bir şehir. Türkiye'de mutluyum, Türkiye benim ikinci vatanım. Burada bana gösterilen ilgi ve alakaya minnettarım.

"Gençlere yardım talebim kabul edildi"

"Gençlere yardım talebim kabul edildi"

Benim için millet, din, dil, ırk hiç fark etmiyor. Ben herkesi çok seviyorum. Ayrıca önümüzdeki hafta için devlete bağlı olan kimsesizler yurdundan bir randevu istedim. Türkiye Cumhuriyeti Devleti de olumlu bir şekilde karşılık verip teşekkür etti. Orada bulunan çocuklara yardımda bulunacağım. Onlara forma, futbol ayakkabısı, spor ayakkabı, kırtasiye malzemeleri, eşofman takımı, şortlar alacağım. Ne varsa, ne eksikleri varsa hepsini tek başıma karşılama kararı aldım. Bana bu fırsatı verdiği için Türkiye Cumhuriyeti Devleti'ne sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. 

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Galatasaray, Göztepe maçında eski kadrosuna dönüyor