Bankacı kadından 5 milyon liralık vurgun!

Balıkesir Bandırma'da, zimmetine geçirdiği 5 milyon lirayı sevgilisinin hesabına aktardığı iddia edilen bankacı kadın tutuklandı

20 Nisan 2017, Perşembe 14:36
A A
Bankacı kadından 5 milyon liralık vurgun!
Bandırma'da özel bir bankada çalışan Görkem D. iddiaya göre, 2012 yılından itibaren müşterilerinin hesabından zimmetine geçirdiği paraları ticaretle uğraşan sevgilisinin hesabına aktardı.


MÜŞTERİ HESAP HAREKETLERİNİ TAKİP ETTİ


Olay, bir müşterinin şüphelenip hesap hareketlerini takip etmesi sonucu ortaya çıktı. Yapılan şikayet üzerine bankaya gelen müfettişleri gören kadın, İstanbul'a kaçtı.
 

TESLİM OLDU


Yapılan inceleme sonrası bankacı Görkem D.'nin bazı müşterilerinin hesabından usulsüz şekilde 5 milyon lirayı zimmetine geçirdiği ve bu paraları sevgilisinin hesabına aktardığı öğrenildi. Polis tarafından arandığını öğrenen kadın, İstanbul'dan avukatı ile gelip Bandırma İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne teslim oldu.
 

SEVGİLİSİ DE ARANIYOR


İfadesinin ardından dolandırıcılık ve resmi evrakta sahtekarlık suçlarından adliyeye çıkartılan bankacı Görkem D. tutuklanarak cezaevine konuldu. İddialarla ilgili olarak kadının sevgilisi de aranıyor. Soruşturmanın sürdürüldüğünü belirten yetkililer, Görkem D.'nın zimmetine geçirdiği paranın miktarının artabileceğini söylediler.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Halikarnas Disco'da yangın çıktı