Önceki Fotolar

Banu Alkan: Türkiye'nin en namuslu kadını benim

Türkiye'nin 'Afrodit'i Banu Alkan, Kanal D'deki '2. Sayfa' programına konuk oldu

20 Mayıs 2019, Pazartesi 12:26 Son Güncelleme:
A A

Amerikalı sevgilisi ile hiç yüz yüze görüşmediğini söyleyen Banu Alkan, "Türkiye'nin en namuslu kadını benim" dedi. Hayatı boyunca maddiyata önem vermediğini söyleyen sanatçı, sosyal medya üzerinden övgü dolu yorumlar aldığını belirtti.

Hakkında hiç kötü yorum yapılmadığını ifade eden Alkan, "Ben sosyal medyada her hallerini paylaşanlara kızıyorum" dedi.

Banu Alkan, sunuculuğunu Burcu Esmersoy'un yaptığı ve Bülent Ersoy ile Safiye Soyman'ın da içinde bulunduğu projeyle ilgili de konuştu.

 'SEN KİMSİN! HERKES HADDİNİ BİLECEK'

'SEN KİMSİN! HERKES HADDİNİ BİLECEK'

Hindistan'da bulunduğu süre zarfında hastalıklarla boğuştuğunu ve zor bir dönemden geçtiğini söyleyen Alkan, kendisine Burcu Esmersoy ile yaşadığı polemik hatırlatılınca açtı ağzını yumdu gözünü.

Bucu Esmersoy'un ilk başlarda kendisinde iyi bir kız izlenimi bıraktığını söyleyen Banu Alkan sonrasında sunucunun tavırlarının değiştiğini ve kendisine üstünlük taslamak istediğini söyledi. İşte Banu Alkan'ın Burcu Esmersoy'la ilgili açıklamaları:

''Bizim gibi isimlerle bir arada oldun, yıldızın orada parladı. Üstün olmak otorite sağlamak istiyordu. Bana üstünlük tasladı ve ben de ona 'Sen kimsin!' dedim.

Burcu Esmersoy bana 'Seni sosyal medyadan takip etmem' dedi. Ardından Türkiye'ye döndükten sonra konuk olduğu bir kanalda absürt şeyler söyledi. Sen kim, Banu Alkan kim! Herkes haddini bilecek.''

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Mahkemeler sıkı durun! Kim Kardashian firma kurup staj yapacak