Banu Alkan'dan Burcu Esmersoy'a: Onunla aram asla düzelemez!

'Afrodit' lakaplı oyuncu Banu Alkan, 2017 yılında Bülent Ersoy ve Safiye Soyman’la katıldığı ‘Dünya Güzellerim’ programının sunucusu Burcu Esmersoy hakkında çok konuşulacak açıklamalar yaptı.

20 Ekim 2020, Salı 09:48 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Milliyet gazetesinden Ali Eyüboğlu'nun, "Afrodit'in Cinliği" başlıklı yazısı şöyle:

"Bazılarının söylemlerine bakıp ‘saf’ zannettiği Banu Alkan, ne denli zeki olduğunu CNN TÜRK’teki ‘Sorgu Sual’ programında bir kez daha gösterdi.


Programda Merve Şahin ve Melis Özcan’ın sorularını yanıtlayan ‘Afrodit’in hangi ünlü için onları kızdırmadan ne laf edip, gündem oluşturacağını hesap etmesi, zeka ürünü.


Hülya Avşar, Sezen Aksu, Cüneyt Arkın ve Lerzan Mutlu hakkında konuşurken onları kızdıracak sözler sarf etmeyen Alkan, konu Burcu Esmersoy olunca ağzına geleni söyledi.

‘Afrodit’in 2017 yılında Bülent Ersoy ve Safiye Soyman’la katıldığı ‘Dünya Güzellerim’ programının sunucusu Esmersoy’du. ‘Sorgu Sual’de, 'Burcu Esmersoy size nasıl davrandı?' diye sorulunca oyuncu içinde 'kin'i dışa döktü.

'Çok yoruldum dediğimde, Burcu bana, ‘İnşallah Türkiye’ye ölüsü gider’ dedi. Çok hırslı bir kadın. Onunla aram asla düzelemez, geçen gün Demet Akalın’la da onu konuştuk. Ona da aynı şeyleri yapmış. Bana göre herkesi kıskanıyor. Sadece kendisini düşünen biri, küçükken bir takım şeyler yaşamış olabilir.'


Esmersoy’la Akalın arasında sunucunun şarkıcıyı sosyal medyada takipten çıkmasının dışında bir sorun yansımadı medyaya. Buna rağmen ‘Afrodit’, Esmersoy’un aynı şeyleri Akalın’a yaptığını niye söyledi?

‘Afrodit’, Esmersoy’la tek başına savaşmak yerine Akalın’ı da yanına çekecek kadar ‘cin’ fikirli de ondan!"


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 5 dakikada dünyadan magazin (20 Ekim 2020)