Banu Ilıcalı, bebeği ve eşiyle mutluluk pozu verdi

Geçtiğimiz aylarda anne olan ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'nın büyük kızı Banu Ilıcalı'nın bebeğinin yeni fotoğrafı ortaya çıktı. Ilıcalı, eşi Efe Ceyhun ve minik kızı Begüm ile yeni pozunu paylaştı.

18 Mart 2021, Perşembe 11:02 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Dört kız babası olan ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'nın Seda Başbuğ ile evliliğinden dünyaya gelen büyük kızı Banu Ilıcalı, 2016 yılının eylül ayında Efe Ceyhun ile evlendi. Acun Ilıcalı, geçtiğimiz aylarda dede olmuştu. Ilıcalı'nın 31 yaşındaki en büyük kızı Banu Ilıcalı, ilk bebeğini Temmuz 2020'de kucağına almıştı.


Özel hayatını her daim basından uzak tutmaya özen gösteren 31 yaşındaki Banu Ilıcalı, sosyal medya hesabını da sadece yakın çevresi için kullanıyor.

Sekiz ay önce ilk bebeği Begüm'ü kucağına almanın heyecanını yaşayan Banu Ilıcalı, bebeğinin yüzünü göstermemeye de özen gösteriyor.


AİLE POZU VERDİLER

AİLE POZU VERDİLER

Ancak Banu Ilıcalı, kızı Begüm ve eşi Ceyhun Efe ile aile pozu verdi. Çiftin minik bebekleri Begüm ise anne Banu Ilıcalı'ya benzetildi.


Banu Ilıcalı, geçtiğimiz haftalarda bebeği Begüm ve eşi ile verdiği pozla büyük ilgi görmüştü. Yüzü görünmeyen Begüm bebek merak konusu olmuştu.


İLK KEZ GÖSTERDİ

İLK KEZ GÖSTERDİ

Banu Ilıcalı daha önce de kız kardeşi Yasemin Ilıcalı ve kızıyla poz vermişti. Ilıcalı'nın gözlerden uzak büyüttüğü bebeği ilk kez bu fotoğrafta görülmüştü.


KIZININ DOĞUM GÜNÜNÜ KUTLAMIŞTI

KIZININ DOĞUM GÜNÜNÜ KUTLAMIŞTI

Acun Ilıcalı, geçtiğimiz günlerde kızı Banu Ilıcalı'nın doğum gününü kutlamıştı. Kızıyla fotoğrafını yayınlayan TV8'in patronu, "Benim ilk göz ağrım, canım kızım, iyi ki doğmuşsun iyi ki benim kızım olmuşsun. Allah herkese senin gibi bir evlat nasip etsin. Nice mutlu seneleri beraber geçirelim" notunu yazmıştı.

Torun heyecanı yaşayan Acun Ilıcalı, şimdilerde 'Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler' yarışmasının çekimleri nedeniyle dolayı Dominik Cumhuriyeti'nde bulunuyor.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Bensu Soral ve Serenay Sarıkaya'nın kazançları dudak uçuklattı