Banyolarınız için 7 dekorasyon önerisi

Banyo ev dekorasyonunda belki de en çok ihmal ettiğimiz yerlerin başında geliyor. Oysa güzel ve temiz bir banyo evimizi ferahlatan önemli unsurlardan biri. Gelin banyo dekorasyonuyla ilgili bu 7 öneriye birlikte göz atalım...

Son Güncelleme:
A A
Temizlik ve beyaz

Temizlik ve beyaz

Beyaz sizin için çok mu steril bir renk? Bir daha düşünün. Beyaz, diğer koyu veya parlak renklerle çok kolayca eşleştirebileceğiniz bir renktir. Kırmızı veya siyahla kullanabileceğiniz gibi aynı şekilde paslanmaz çelik aksesuarlarla da uyumludur. Banyonuzu temiz, seçkin ve modern gösterir.

Minimal ve doğal yaklaşım

Minimal ve doğal yaklaşım

Eğer bütçeniz genişse bambudan raflar ve aksesuarlar da tercih edilebilir. Kolayca huzur verici ve rahat bir ortam oluşturabilirsiniz.

Eflatun

Eflatun

Bu aralar iç mimar ve tasarımcıların favori banyo rengi eflatun. Bu renk üzerine müthiş dekoratif fikir, detay ve aksesuarlar bulabilirsiniz. Özellikle siyahla birlikte çok etkili bir görünüm sergiliyor.


Setle dekore edin

Setle dekore edin

Birçok insan, hazır takım setlere antipati duyabiliyor. Ama iç mimarlar takım uygulamaların daha müthiş göründüğünü ve dekorasyonun doğru yapıldığı hissi verdiğini belirtiyorlar.

Geleneksel tarz

Geleneksel tarz

Eviniz genel olarak klasik mobilyalardan oluşuyorsa klasik temalı bir banyo da şık olabilir. Pirinç armatürler, ağaç dolaplar ve eski görünümlü evye gibi detaylar ve hayal gücünüzle çok etkileyici bir banyo yaratabilirsiniz.

Size özel “deniz”

Size özel “deniz”

Eğer deniz manzarasını özlüyorsanız, banyonuzda bu etkiyi yaratabilirsiniz. Duvarlarınız için yumuşak tonlu deniz yeşili, zemin için de altın veya uçuk sarı ile kum efekti verebilirsiniz. Midye gibi kabuklular veya deniz yıldızı süslerini de unutmayın. Ayrıca palmiye veya tropikal bitki desenli duş perdeleri ve halı için de çarşının altını üstüne getirebilirsiniz.

Uyumluluk

Uyumluluk

Duvarda kullandığınız seramikle, lavabo evyesinin malzeme ve dokusu, duş perdesiyle, halının temaları ve renkleri, klozet kapağı ile fırçalık gibi detaylar birbiriyle ve banyonun geneli ile renk, desen ve tema olarak uyumlu olmalı.


Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Hayatınızı kolaylaştıracak çamaşır yıkama tüyoları