Barış Murat Yağcı: Nisa ile ayrılmamızı rüyalarında bile göremezler

'Survivor 2020'de birlikte yarıştıkları Nisa Bölükbaşı ile aşk yaşayan oyuncu Barış Murat Yağcı, önceki gün Nişantaşı'nda kuaförüne giderken objektiflere takıldı.

24 Şubat 2021, Çarşamba 08:32 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Barış Murat Yağcı, bazı kişilerin Nisa Bölükbaşı ayrılmalarını beklediğini belirterek, "Bu öyle kolay olmaz. Bizim ayrılmamızı rüyalarında bile zor görürler" dedi.

'DÖVMECİMİN DÖNMESİNİ BEKLİYORUM'

'DÖVMECİMİN DÖNMESİNİ BEKLİYORUM'

Eski sevgilisinin dövmesini sildireceği haberleri hatırlatılan 30 yaşındaki oyuncu, bu konuda sevgilisi Nisa ile aralarında kriz çıkmadığını söyledi.

Survivor Murat, "Benim dövmecim Dominik'te, onun dönmesini bekliyorum. Kriz çıkmadı ama Nisa duygusal olarak kendisini ikinci planda hissetti. Yeni haberi oldu ve bu haberi fanlardan dolayı öğrendi" ifadelerini kullandı.

Ünlü oyuncu, "Dövme benim için kolay bir şey. Nisa mutlu olacaksa sildiririm, bende fazla bir anısı yok. İçten içe kıskandı. Bu da olması gereken bir durum. Nisa için de dövme yaptırırım. Evlenmeyi planladığın kişi bir şeyden rahatsızlık duyuyorsa sildirilir. Bu acizlik değil, dert değil" açıklamasını yaptı.

Survivor Murat, "Dövmecim burada olsaydı Nisa ile ilgili de bir tasarım yaptıracaktım. Kendi içimizde kavgamız tartışmamız yok, daha çok dışarıdan etkileniyoruz. İnsanların istediği öyle kolay olmaz. Bizim ayrılma durumumuzu rüyalarında bile zor görürler" şeklinde konuştu.

'EVLİLİK İKİ YIL İÇİNDE'

'EVLİLİK İKİ YIL İÇİNDE'

"Türkiye'de ve dünyada eşi benzeri olmayan bir evlilik teklifinde bulunacağım" diyen Barış MuratYağcı, Nisa ile iki yıl içinde evlenmeyi düşündüklerini açıkladı.

"Evlilik iki yıl içinde olabilir, Nisa benim için doğru kişi ama okul sorunu var. Yarışmada bir dönemi kaçırmıştı, şimdi birkaç okulla görüşüyoruz burslu okuması için. Olursa burada okuyacak, olmazsa Çekya'ya dönecek. Şimdilik her şey yolunda. Evlilik ileriye dönük bir şey. Benim için Nisa doğru kişi, olursa onunla olur." (Cadde)

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Nihal Candan beğendiği erkeği açıklayınca ortalık karıştı!