Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı’nın öpüşme görüntüleri ortaya çıktı

Birlikte görüntüler, samimi pozlar verdiler ama yine de inkar ettiler. Şimdi de öpüşme görüntüleri ortaya çıktı. Barış Murat Yağcı ile Nisa Bölükbaşı bu görüntüler için bakın ne dedi...

28 Kasım 2020, Cumartesi 19:41 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

'Survivor'da gönüllüler takımında birlikte yarışan Barış Murat Yağcı-Nisa Bölükbaşı çiftinin sevgili olduğun konuşuluyordu. Ancak çift bunu her fırsatta reddetti.

Barış Murat Yağcı, her fırsatta "Nisa benim kız kardeşim" açıklamaları yapıyordu. Hatta Murat Yağcı, "Bu tarz haberlerin artık bir son bulması lazım. Nisa'nın yaşı daha çok küçük ve ailesi de yıpranıyor" ifadelerini kullanmıştı.

Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı’nın öpüşme görüntüleri ortaya çıktı. Yer ise Enes Batur’un evi... Bir anda sosyal medyanın gündemine oturan bu görüntüler sonrası ikiliden açıklama geldi.

Yapılan açıklamada, "Biz her insanın yaşamasını istediğimiz türden güzel bir ilişkiyi aylardır yürütüyoruz ve birbirimizi çok seviyoruz." ifadelerine yer verildi.

Bizler bir TV programı ile hayatlarınıza girmiş iki genç bireyiz. Programın bitmesinin ardından hem kariyerimiz adına hem de sevginize laik olmak için sadece yaptığımız işlerle anılmayı ve sizlerle daha faydalı dokunuşlar yapmayı amaçladık ve bunun için çalışmaya devam ediyoruz.

Bu sebeple yaklaşık 4 aydır hakkımızda yapılan tüm yorumlara eleştirilere cevapsız kalmayı tercih ettik. İlişki ile gündeme gelmenin bunu PR çalışması olarak kullanmanın ikimizin de hayata bakışına çok aykırı olduğunu bilmenizi isteriz.

Güzel işlerimizi hayata geçirip daha ileri zamanlarda bir açıklama yapmayı isterken bugün yaşanan durum karşısında bir açıklama yapma gereği duyduk.

Biz her insanın yaşamasını istediğimiz türden güzel bir ilişkiyi aylardır yürütüyoruz ve birbirimizi çok seviyoruz. İlişkimizi tüm yakın çevremiz ailemiz bilmekte ve desteklemektedir. Bundan sonrası için de bu konularda konuşulmak yerine sadece işlerimizle anılmak istiyoruz.

İnsanların özelini kayda alıp paylaşmak suçtur. Şu an yayınlanan videoyu çeken ve paylaşan kişi çok yakın zamanda yargı önünde bunun cezasını ödeyecektir.

Dileriz arkadaş bildiğiniz kimse sizin özel anlarınızı çekip paylaşmaz ve arkadaş kazığı yemezsiniz. İlişkiler ekran önünde değil kalplerde yaşanmalıdır. Bizimle birlikte olan tüm güzel insanlara teşekkürler.

29 yaşındaki oyuncu, Nisa Bölükbaşı (22) ile aynı eve taşındıkları iddialarını yalanlamıştı. Geçtiğimiz aylarda Barış Murat Yağcı ile Nisa Bölükbaşı, Alaçatı'da objektiflere takılmıştı. İzmirli olan Yağcı, Bölükbaşı’nı babasının Alaçatı Hacımemiş'de bulanan kumrucu dükkanına götürmüştü. Hep beraber yemek yiyen Bölükbaşı ile Yağcı ailesi saatlerce sohbet ederek zaman geçirmişti.

Nisa ve Barış'ın videosuna gelen yorumlardan bazıları şöyle:

Allah'tan kız kardeşin gibi bakıyorsun ona 

Ohaaa hani kardeştiniz?

İnsan kardeşine bunu yapar mı?

Eeee noldu kız kardeşim diyordu? Aynı evde yaşamaları bile kanıttı alın işte.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer, günlüğü 11 bin TL'ye koronavirüsten korunuyor