Barış Murat Yağcı'dan Survivor All Star 2022 ile ilgili flaş açıklama

Geçtiğimiz haziran ayında İsmail Balaban'ın şampiyonluğuyla sonuçlanan 'Survivor 2021'in ardından, Acun Ilıcalı'nın yapımcısı ve sunucusu olduğu sevilen yarışma Survivor'ın 'All Star' formatında düzenlenecek yeni sezonuyla ilgili Barış Murat Yağcı'dan flaş bir açıklama geldi.

09 Eylül 2021, Perşembe 23:08 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

'Survivor 2020'de Cemal Can Canseven'den daha az SMS alarak yarışmayı ikinci olarak tamamlayan Barış Murat Yağcı, geçtiğimiz gün Vadistanbul’da görüntülendi.

Öğlen saatlerinde tek başına AVM'ye giden 30 yaşındaki oyuncu, muhabirlerin fotoğraf isteğini geri çevirmezken, ayaküstü sorulara da yanıt verdi.

"Bu sefer daha farklı olacak"

"Bu sefer daha farklı olacak"

'Survivor All Star 2022'ye katılacağını açıklayan Yağcı, “Survivor All Star 2022'ye katılacağım için mutluyum, bu sefer daha farklı olacak. O sebeple çok heyecanlıyım” dedi.

Mayıs 2021'de Hürriyet gazetesinden Hakan Gence'ye konuşan oyuncu, 'Her Şeye Rağmen' adlı kitabında yer alan "Kazanan kişinin ‘Survivor’ olduğunu hiçbir zaman düşünmedim" sözlerine açıklık getirmişti.

"Gerçek bir ‘Survivor’ değil ki"

"Gerçek bir ‘Survivor’ değil ki"

"Bir kere bile potaya girmedi. Benim kaç kere ismim çıktı. Halk sayesinde dokuz kez SMS birincisiydim. Gerçek bir ‘Survivor’ değil ki. Çocuğu seviyorum ama benim omzumda kapsül parçalı, iki kırığım varken bununla ilgili ağlamıyordum. Ama o, omzunu parkurda bir yere sürtüyor ve ağlıyordu. Bazı şeyler ilginç geliyor."

Barış Murat Yağcı, "O zaman sen neden ‘Survivor’ olamadın?" sorusunu ise "Son bir buçuk ay bireyselliğe geçtiğimizde omzum artık bitik durumdaydı. Yoksa ilk dört aylık performansım yarışma tarihindeki en iyi rekordu. Beşinci ayda sakatlık yaşadıktan sonra performansım düştü" şeklinde cevaplamıştı.

Yakışıklı oyuncu, kitabında "Çocuğu seviyorum ama benim omzumda kapsül parçalı, iki kırığım varken bununla ilgili ağlamıyordum. Ama o, omzunu parkurda bir yere sürtüyor ve ağlıyordu. Bazı şeyler ilginç geliyor" diyerek herkesi şaşırtmıştı.

ŞAMPİYONDAN VİDEOLU YANIT

ŞAMPİYONDAN VİDEOLU YANIT

Bu açıklamaların ardından sosyal medya paylaşımıyla eski dostuna yanıt veren Canseven, "Ne bu tantana? ben her şeyi söylemiştim zaten en başından" mesajını yazdı.

Cemal Can Canseven, Instagram'da yayınladığı 'Survivor 2020'nin tanıtımında, "Herkes çok iddialı konuşuyor. İddialı olmaya gerek yok, icraat önemli" ifadelerini kullanmıştı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Güzelliğini kimden aldığı anlaşıldı! Annesini görenler hayran kaldı