Barıştı ama dava duruyor

Buket Saygı'nın kendisini hırsızlıkla suçlayan Murat Kuyumcuoğlu ile barıştığı ve Hollanda'da tatil yaptığı ortaya çıktı

25 Ekim 2010, Pazartesi 11:49
A A
Barıştı ama dava duruyor

Saygı tekstilci sevgilisi Murat Kuyumcuoğlu tarafından hırsızlıkla suçlanmıştı. Saygı’nın 18 bin dolar değerindeki saatini ve Blackberry cep telefonunu çaldığını iddia ederek suç duyurusunda bulunan Kuyumcuoğlu ifadesinde “İki arkadaşımla birlikte Yeşilköy’deki evimdeydik.

Akşam eğlenmeye gidecektik. Giyindim ve kol saatimle cep telefonumu herkesin gözü önünde masaya bıraktım. Sonra eğlenmeye gittik.

Buket ile ben sabaha karşı eve geldikten sonra tartışmaya başladık. Bana bardak fırlattı ve eşyalarını toplayıp evden çıktı. Telefonumun ve saatimin orada bulunmadığını gördüm” dedi.

Saygı ise ifadesinde hırsızlık yapmadığını belirterek, “Tam tersi ona 18 bin euro değerinde saat hediye ettim” dedi. Hakkında 3 yıla kadar hapis istemiyle dava açılan Saygı’nın Kuyumcuoğlu ile barıştığı, çiftin Hollanda’da tatil yaptığı öğrenildi.

BUKET SAYGI'YA ŞOK SUÇLAMA!

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.