Baro düzenlemesi için AK Parti'den açıklama

Baro düzenlemesi için AK Parti'den açıklama

AK Parti 'Çoklu Baro'da 3 Formül' önerisiyle düzenleme taslağını CHP, İYİ Parti ve HDP'ye götürdü. Görüşmelerin ardında Cahit Özkan açıklamalarda bulundu.

24 Haziran 2020, Çarşamba 17:48 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan açıklamada, "Partilerin önerilerini not aldık. Taslak olgunlaşma aşamasında...' ifadelerini kullandı.

 AK Partili Cahit Özkan şu açıklamalarda bulundu:

Bu işin en başından itibaren Cumhur İttifakı olarak beraber çalıştık. Bugün diğer partiler ile görüşme gerçekleştirdik. Onların teklif ve değerlendirmelerini not aldık. Hukuk seviyesini artıracak, genç avukatları destekleyecek pek çok düzenlemeyi meclise taşıyacağız.

Henüz bugün siyasi partilerin görüşlerini de aldık bu değerlendirmeleri kendi siyasi grubumuzda değerlendireceğiz. Olgunlaşmakta olan süreçte diğer çevrelerin de görüşlerini aldık.

Ziyaretlerimize diğer parti gruplarının bazı noktalara ilişkin kesinlikle karşı oldukları ve tamamen destek verebilecekleri bölümler de oldu tabi biz bu konuları değerlendireceğiz. Diğer parti gruplarının önerilerini not ettik. Onları da değerlendirip teklifimizin son halini Meclis Başkanlığına sunacağız.

Bu çalışmanın neden önemli olduğunu kamuoyuna sunacağız. Fikirleri kendi içimizde değerlendirerek, nasıl yer alabilir veya alamaz şeklinde konuşacağız.Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER AK Parti'den Türk bayraklı tabelanın sökülmesiyle ilgili İsrail'e tepki