Bartuğ Elmaz Galatasaray'ı bir kez daha reddetti

Bartuğ Elmaz Galatasaray'ı bir kez daha reddetti

Galatasaray'da çok şeyler beklenen Bartuğ Elmas, yeni sözleşmeye bir türlü ikna edilemedi. 18 yaşındaki oyuncu kendisine sunulan teklifi yeterli bulmayınca bir kez daha Galatasaray'ı reddetti. Ömer Faruk Beyaz vakası yaşanabilir.

03 Ağustos 2021, Salı 17:39 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Galatasaray 'da Bartuğ Elmaz sıkıntısı devam ediyor. Sezon sonunda sözleşmesi bitecek ve ocak ayından sonra istediği takıma imza atabilecek 18 yaşındaki oyuncu için Galatasaray yeni teklif yaptı.

Galatasaray aylık 6 bin TL kazanan Bartuğ Elmaz'a 20 bin TL maaş ve 3 yıllık sözleşme teklifinde bulundu. Genç oyuncu rakamı düşük bulduğu için sözleşme teklifini kabul etmedi. 

Sarı-Kırmızılı takımın genç oyuncularından Berk Balaban, Metehan Baltacı, Işık Kaan Arslan ve Erkan Süer kulübün yeni sözleşme teklifine olumlu dönüş yaparak 3'er yıllık sözleşme uzattılar.

U19 Takımından sadece Mahmut Keskin'i A Takımla çalışmalara davet eden Fatih Terim sözleşme yenilemeyen genç orta sahayı A Takım idmanlarına çağırmıyor. Herkesin yeni sezonda A Takımda beklediği 18 yaşındaki oyuncu takımdan ayrı çalışmalarını tek başına sürdürüyor.

Fanatik


Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Galatasaray'ın B planı hazır! Gitmezlerse...