Başak burcunun aşk hayatı rehberi

Başak burcu erkeği ve başak burcu kadını için ilişki özellikleri nelerdir? Başak burcunun ilişkiye bakış açısı, aşk hayatı ve evlilik hayatı ile ilgili detayları astrolog Filiz Özkol yazdı.

24 Eylül 2019, Salı 10:49 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Başak burcu erkeği

Başak burcu erkeği

Yaşama sade bakan, doğal ve samimi kişilersiniz. Siz Başak erkeğiyle yaşamak kolay değildir. Titiz ve sorgulayıcısınız. Aşk ilişkileriniz zordur. Yaşamınızda gerçek aşkın sadece mantık süzgecinden geçtiğine inandığınız için isteklerinize kavuşmak için yaşarsınız.

İstemeseniz de ön yargılı olmaktan kendinizi alamazsınız. Birlikte olduğunuz kişiyi mükemmel görmek istediğiniz için partnerinizi eleştirir durursunuz. Onu yaşamından bezdirebilirsiniz.

Yüksek standartlarınız zamanla sizi de rahatsız eder. Beraberliğe kendinizi kolay teslim etmezsiniz.

Yengeç kadını para biriktirmenize yardım eder. Balık’la sonsuz aşkın temellerini atarsınız. Akrep kadını ise ruhunuzun derinliklerini keşfeder.

Başak burcu kadını

Başak burcu kadını

Başak burcu kadını olarak mantık ve duygu karmaşası yaşarsınız. Bitmeyen bir düzen arayışı içindesiniz. Artık yaşamı ve aşkı sorgulamaktan vazgeçmelisiniz. Duygularınızın sizi yanıltabileceği kuşkularına bir an önce son vermeli, ilişkilerinizde önyargılı davranmanın yanlışlarını görmelisiniz. Aşkın küçük detaylarıyla uğraşmak yerine size sunulan güzellikleri yaşamalısınız.

Aşka teslim olmaktan korkmadan yaşayın. İdealleriniz için mücadele ettiğiniz kadar aşk ve sevgi için de gayret göstermelisiniz.

Keskin zekanızı Oğlak’la deneyebilir, Boğa’yla bileyebilir, Yengeç’le paylaşırsınız. Akrep gizli kalmış ateşinizi ortaya çıkarır. Balık ise size yardım eder.

BAŞAK-KOÇ İLİŞKİSİ: Başlangıçta iyi anlaşırsınız. Koç sizi merak edecek, ilgilenecek ve üstünüze düşecektir. Ama o, iflah olmaz bir maceracıdır. Bu aşk bir gün kesinlikle biter.

BAŞAK-BOĞA İLİŞKİSİ: Her ikiniz de paraya önem verirsiniz. Yalnız Boğa ihtiraslıdır. Onu değiştirmeyi düşünmez ve güvenirseniz, ömür boyu birlikte olabilirsiniz.

BAŞAK-İKİZLER İLİŞKİSİ: İkizler burcu da sizin gibi zekidir. Sizi ilk gördüğü anda beğenir ve elde etmenin yollarını arar. Bu ilişki bir gün biter, yol yakınken dost olun.

BAŞAK-YENGEÇ İLİŞKİSİ: Yengeç’le her zaman aranızda farklılıklar olabileceğini unutmayın. Siz mantığınızla hareket ederken, Yengeç duygularını dinler. Yengeç’in kıskançlığını körüklemediğiniz müddetçe her şey mükemmel gider.

BAŞAK-ASLAN İLİŞKİSİ: Aslan dünyanın kendi etrafında döndüğünü zannettiği için cömert, paylaşımcı ama bir o kadar ukaladır. İkiniz de duygusal iflasın eşiğine gelmeden ayrılın.

BAŞAK- BAŞAK İLİŞKİSİ: Mantıklı bir beraberlik. İkiniz de parayı seviyor, dostlarınızla bir arada olmaktan hoşlanıyor ve sohbete bayılıyorsunuz. Özel bir aşk.

BAŞAK-TERAZİ İLİŞKİSİ: Kararsız Terazi’yi anlamak kolay değildir. Akıl ve duygu arasında köprü kurabilen böylesine farklı bir kişiyle beraberlik herkese nasip olmaz. Terazi burcu size eleştiri hakkını asla vermez.

BAŞAK-AKREP İLİŞKİSİ: Sizin akılcı, mantıklı, dostluk seven yapınızın Akrep’in kuşkucu, zeki ve sezgileri güçlü yönüyle çok güzel örtüşür. Akrep burcu bağımlılık yaratır ve vazgeçilmez aşk başlar.

BAŞAK-YAY İLİŞKİSİ: Yay burcu çok yönlüdür. O duygularından çok mantığıyla hareket eder. İhtiraslı ve idealisttir. Yay’la anlaşmak kolay değildir ve beraberliğinizde ısrar ederseniz sizi sürekli üzer.

BAŞAK-OĞLAK İLİŞKİSİ: Her zevkiniz ortaktır. Oğlak burcu akıllı, kuşkucu, mantıklı ve güven vericidir. Ayrıntılara önem verir. Sizin yanınızda kendini farklı ve mutlu hisseder. Bu beraberliği hiç kimse yıkamaz.

BAŞAK-KOVA İLİŞKİSİ: Kova burcu akıllı ve zekidir. Yüksek idealleri olan Kova’nın değer verdiği her şey, sizin de ilginizi çekecektir. Modern gibi görünür, aslında tutucudur. İlişkinize sahip çıkmalısınız.

BAŞAK-BALIK İLİŞKİSİ: Duygulu, alıngan Balık’la geçinmek zordur. O yaşama duygularıyla bakar. Sizin mantığınızı anlayamaz.

Başak burcu ayrılığı nasıl yaşar?

Başak burcu ayrılığı nasıl yaşar?

Başak olarak akılcılığı asla elden bırakmazsınız. Her şeye hazırlıklı gibi davranırsınız. Bir an düşünür ve nerede hata yaptığınızı algılamaya çalışır, kimseyi suçlamadan unutursunuz. Çalışmayı öyle seviyorsunuz ki kendinize her zaman yeni sorumluluklar bulur, unuttum sanırsınız. Ama bir gün yüreğinizin köşesinde acıyan bir yer olduğunu fark edersiniz.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 18 Ekim haftası burçlar