Başak Dizer: Hakkımızda çıkan haberleri takip etmiyorum

Kıvanç Tatlıtuğ’un eşi Başak Dizer, “Hep çok sakin ve pozitif bakış açısıyla hayatı ve insanları değerlendirdim, kendiyle mutlu geçinen bir karakterim” dedi

06 Şubat 2017, Pazartesi 06:32
A A
Başak Dizer: Hakkımızda çıkan haberleri takip etmiyorum
Milliyet Gazetesi'nden Lale Danışman'ın haberine göre; geçtiğimiz yıl Paris’te Kıvanç Tatlıtuğ’la nikah masasına oturan Başak Dizer Tatlıtuğ, haklarında çıkan söylentilere rağmen sessiz durmasıyla dikkat çekiyor. Tatlıtuğ, evliliğiyle ilgili olarak, “Çıkan haberlerin üzerinde durmuyorum. Özel hayatımı doğal yaşıyorum. Durup düşünecek lüksüm yok” diye konuştu. Sakin bir yapısı olduğunu anlatan Tatlıtuğ, “Pozitif bakış açısıyla hayatı ve insanları değerlendiren, kendiyle mutlu geçinen bir karakterim” dedi.
Kısa süre önce arkadaşı Deniz Marşan’la Room + Romours adlı konsept bir mağaza kuran Tatlıtuğ, yeni çalışmasıyla hayalini gerçekleştirdiğini belirtti. Şıklığıyla da her daim dikkatleri üzerine çeken iş kadını, başarısını işlerini birbirine harmanlamasına bağlıyor: “Özel hayatımı günün içine rahatça yerleştirebiliyorum. Bu durum, pozitif ve özgür olup, sevdiğin işi yapmakla ilgili. Hayat beni tam da hayal ettiğim özgür ve bağımsız bir kariyer ortamına taşıdı.” 
 

'DİNGİNLİĞİM İÇ HUZURUMDA SAKLI'


- Room + Rumours’un hikayesini sizden dinleyebilir miyiz? 

Deniz’le (Marşan) benim aklımda çok uzun bir süredir vardı ancak biz üç sene önce ajans/showroom ayağını açmakla başladık işe. Şimdi ise konsept mağazası, showroomu, restoranı, barı ve bahçesi olan üç katlı bir oluşum yarattık.

- Nasıl geri dönüşler alıyorsunuz?

Hayalimizi gerçekleştirebildiğimiz için çok mutluyuz. Misafirlerimiz çok sevdi, orijinal buldu. Farklı meslekten insanlarla bir araya gelip sosyalleşmek güzel.

- Menüde dünya mutfağından farklı lezzetler sunuluyor...

Çok seyahat ettiğim ve yeni yerlerde yeni tatları keşfettiğimden mutfak önemli. Kadınlara hitap ettiğimiz için pratik, popüler ve sevilen lezzetleri seçiyoruz.


'DENİZ'LE  BİRBİRİMİZİ TAMAMLIYORUZ'


- Deniz Marşan’la uyumlu bir ikilisiniz. Arkadaşla ortak olmanın avantaj ve dezavantajlarını yaşadınız mı?

Hep avantajlarını yaşadık. Gelecek yıl 10 senelik arkadaş ve ortak olmuş olacağız. Farklı ama aynı zamanda birbirini tamamlayan karakterler olduğumuz için çok faydasını gördük. Birlikte hızlı karar verip çabucak uygularız ve aklımıza negatif hiçbir şey getirmeyiz.

- Ekranda styling işini başlatarak beğeni topladınız. Hangi dizilerle iş birliği içindesiniz?

Biz ‘Aşk-ı Memnu’da bir ilk gerçekleştirdik. Gerçek mücevher ve marka ürünler kullandık. O projeden sonra dizi başrollerine özel stil danışmanlığı ‘styling’ başladı ve bu yeni bir iş kolu oldu. En son ‘Kuzey Güney’, ‘Medcezir’, ‘Kara Sevda’ ve şu an ‘Cesur ve Güzel’de Cesur karakterini giydiriyorum. Ayrıca  yeni başlayacak ‘Fi.Çi.Pi’ ile de ilgileniyorum. 

- Bize şıklığın kodlarını nasıl sıralarsınız?

Formül sizden geçiyor; karakteriniz, yaşam standartınız ve sosyal ortamınız ne ise oradan referans alıp her sezon değişen Modaya göre şekillendirmelisiniz. Moda, ilk referans olmamalı asla.

- Aynı anda farklı kulvarlara yetişmek yorucu olmuyor mu?

İşlerimi birbiriyle harmanlarım. spor yapıp, ofise gidip sete uğrayıp, gazete yazısı yazıp, toplantılarımı yapabiliyorum. Özel hayatımı da günün içine rahatça yerleştirebiliyorum.

- Enerjinize hayran kaldım...

Bu durum, pozitif ve özgür olup, sevdiğin işi yapmakla ilgili. Çok şanslıyım. Londra’da tasarım ve stil okudum. Hayat beni tam da hayal ettiğim özgür ve bağımsız bir kariyer ortamına taşıdı.
 

'HAKKIMIZDA ÇIKAN HABERLERİ TAKİP ETMİYORUM'


- Evliliğinizle şu anda Türkiye’de en çok konuşulan kadınlardansınız. Ancak her daim sakin ve naif bir duruş
sergiliyorsunuz.


Hep çok sakin, dingin ve pozitif bir bakış açısıyla hayatı ve insanları değerlendiren, kendiyle mutlu geçinen bir karakterim. Dinginliğim, çocukluğumdan beri beni hiç yalnız bırakmayan iç huzurumda saklı.
- Zaman zaman evliliğinizle ilgili çıkan dedikodular can sıkıcı olabilir. Nasıl bir yol izliyorsunuz?

Çıkan haberleri özellikle takip etmiyor, üstünde de durmuyorum. Özel hayatımı, daha önceki gibi doğal şeklinde yaşıyorum. Zaten her gün çalışan, üreten, sosyal ve hareketli biriyim. Durup düşünecek lüksüm yok.

- Bu yoğun tempoya yoga ve meditasyon gibi alanlarla mola veriyor musunuz?

Maalesef yapmadım. Daha çok hareketli sporlarla kendimi enerjik ve mutlu hissediyorum. Arkadaşlarımla ve ailemle vakit geçirerek hayatın zorluklarıyla baş ediyorum.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.