Başak Dizer ile Kıvanç Tatlıtuğ'un bebeği nerede doğacak?

Geçen hafta, anne-baba olacakları ortaya çıkan Başak Dizer ve Kıvanç Tatlıtuğ Bodrum'a gitti. Ünlü çiftin doğum için yaz başında ABD'ye gidecekleri iddia edildi.

29 Kasım 2021, Pazartesi 11:35 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

2016 yılında Paris'te nikah masasına oturan oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ (38) ile Başak Dizer'in (44) bebek beklediği iddia edilmişti. Hakkında çıkan hamilelik haberleri hakkında ünlü stil danışmanı, "Evet, doğru. Çok heyecanlı ve mutluyuz" açıklamasını yapmıştı. Güzel haberin ardından Kıvanç Tatlıtuğ'un annesi Nurten Tatlıtuğ, '2. Sayfa' programına telefonla bağlanmıştı. Anne Tatlıtuğ'un heyecanı konuşmalarına da yansımıştı.

Tatlıtuğ, "Mutluluğumu kelimelere dökemiyorum. Çok mutluyum. Allah analı babalı büyütsün. Çok mutlu oldum. Beklenen bir şeydi, güzel haberi verdikleri için ikisine de teşekkür ediyorum. Mutluluk benim için üst düzeyde. Dünyaya bir canlı geliyor. Allah'ın bize bir hediyesi. Çok dua ettim. Dualarım karşılıksız kalmadı. Heyecandan konuşamıyorum" ifadelerini kullanmıştı.

Son olarak bebek ile ilgili heyecanını paylaşan Kıvaç Tatlıtuğ, "Çok mutlu olduk. Öncelikle bu güzel duygumuzu paylaşan herkese çok teşekkür ediyoruz. Çok güzel bir duygu, çok mutluyuz. Allah isteyen herkese nasip etsin. Biz de daha yeniyiz bu süreçte. Önce sağlıklı olsun, sağlıklı gelsin. İsim daha düşünmedik, akışına bıraktık" açıklamasını yapmıştı.


Tüm bunların ardından 2. Sayfa programında Tatlıtuğ çiftinin bebeklerinin cinsiyetinin belli olduğu söylenmiş ve ikilinin erkek bebekleri olacağı öne sürülmüştü.

Öte yandan bir süredir 'Aşıklar Bayramı' filminin çekimleri için Kars'ta olan Kıvanç Tatlıtuğ, çekimler biter bitmez eşiyle birlikte Bodrum'a gitti.


Koronavirüs pandemisi nedeniyle İstanbul'a dönmek istemeyen 38 yaşındaki oyuncunun, üç aylık hamile olan eşiyle birlikte uzun bir süre orada kalacağı öne sürüldü.

Şimdilerde Bodrum'da olan Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer ile ilgili yeni bir iddia ortaya atıldı. Takvim'den Ufuk Özcan'ın haberine göre; ünlü çift doğum rotasını oluşturdu.

Uzun bir süre ekranlara dönmeyi düşünmeyen Kıvanç Tatlıtuğ ve eşi Başak Dizer'in yaz başı ABD'ye gidecekleri ve bebeklerini burada kucaklarına alacakları öne sürüldü.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Müge Anlı paylaştı, aşk iddiaları ortaya atıldı