Başak Sayan: Her şey bir anda durdu!

Başak Sayan'ın ikiz çocuklarından Milan hasta oldu. Sayan, 'İnfluenza A' teşhisi konan oğlunun sağlık durumunu Instagram sayfasında takipçileri ile paylaştı

05 Nisan 2019, Cuma 13:42 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Başak Sayan, yaşadığı süreci şöyle anlattı:


"İnsan hayatta ne kadar anlamsız şeylere takıldığını, ne kadar küçük şeyleri dert ettiğini anlayamıyor. Daha düne kadar dert ettiğim her şey iki üç gündür anlamını yitirdi.

Birkaç gün önce şiddetli ağlama ve kusma ile başlayan akut durum Milan’ın dengesini sağlayamaması ve sürekli iki adım atıp düşmesi sonucu ile tepe noktasına ulaşınca soluğu hastanede aldık.

Öğrendik ki 15 gündür hem benim hem de oğullarımın boğuştuğu influenza A virüsü sadece solunum yollarını değil bazı durumlarda sinir sistemini tutabiliyor.

Doktorumuzun 'beyincik etkilenmiş virüsten, hemen MR çekilmesi gerek, altında başka bir şey olup olmadığını anlamalıyız' dediği an her şey durdu bir anda.

Genel anestezi alması gereken bu 1,5 saatlik görüntüleme öncesi gözüme uyku girmedi. Babamız Londra’da. O da dokuz doğurdu üç gündür. 'Döneceğim' dedikçe kalmalısın diyerek zor tuttuk onu da orada. Sağ olsun annem yetişti her zamanki gibi.

Sabah erkenden geldik hastaneye. Bu fotoğraf MR sonrası müşahede altında tutulurken çekildi. Çok şükür bunu da atlattık. MR temiz çıktı.

Bu süreçte doktorun ne kadar önemli olduğunu bir kez daha anladım. Lütfen grip diyerek hafife almayın. Bakın nerelere kadar geldi işin ucu.

Her hastalık büyük küçük denmeden önemsenmeli... Lütfen dikkat edin buna.."

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Rosalinda'nın yıldızı Thalía yıllara meydan okuyor