Başarılı oyuncunun yıldız olma yolunda ilerleyen kızı: Lily Rose Depp

Hollywood'un efsanevi aktörlerinden biri olan Johnny Depp'in, yıllarca Chanel yüzü olmuş efsane model ve müzisyen Vanessa Paradis ile yaptığı evlilikten olan kızı: Lily Rose Depp! Kim bilir belki de aldığı genlerin etkisi olacak ki Lily-Rose henüz 18 yaşında olmasına rağmen büyük bir yıldız olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

11 Eylül 2017, Pazartesi 14:19
A A

Lily-Rose, Hollywood'un efsanevi aktörlerinden Johnny Depp ve yıllarca Chanel yüzü olmuş efsane model ve müzisyen Vanessa Paradis'in ilk çocuğu.

Tam adı Lily-Rose Melody Depp olan genç yıldız 27 Mayıs 1999 doğumlu, yani henüz 18 yaşında!

İlk modellik deneyimini 15 yaşında gerçekleştiren Lily-Rose, resmi olarak ilk kez kırmızı halıya bir Chanel etkinliğinde çıktı. Etkinlik boyunca hiç röportaj vermemesine rağmen en çok konuşulan isim oldu.

Depp, modellik kariyerine tıpkı annesi Vanessa Paradis'in 15 yaşında yaptığı gibi Karl Lagerfeld'la çalışarak başladı.

Halihazırda dikkatleri üzerine çekmeye başladığı dönemde yoga takıntılı bir genç kızı canlandırdığı ilk büyük film projesi "Yoga Hosers" ile yeteneğini iyice ortaya çıkardı.

Bir sonraki çıkışı ise Natalie Portman gibi büyük bir isimle beraber rol aldığı "Planetarium" filmi oldu. Filmde Natalie Portman'ın oynadığı Laura Barlow karakterinin kızkardeşini oynayan Depp, izleyicilerinden tam puan almayı başardı.

Aslen müzisyen olmak isteyen Lily-Rose öncelikle oyunculuğa ağırlık vermiş; bu alanda kendini istediği kadar geliştirdiğini gördüğünde müzisyenlik için de bir şeyler yapmayı hedefliyormuş.

Yaşına göre oldukça bilinçli ve olgun bir duruş sergileyen Depp, biseksüel olduğunu açıklayarak LGBTİ kampanyasında da yer aldı. Hiç kuşkusuz kendisine ilk destek ailesinden geldi. Babası Johnny Depp kızının yer aldığı kampanyanın sloganı olan "We are you" yazılı yapıştırmayla dikkat çekti.

Lily-Rose ve Johnny Depp'in oldukça sevgi dolu bir baba-kız ilişkisi olduğu uzun süredir medyanın gündeminde. Birbirlerinden asla desteklerini eksik etmiyorlar. Depp'in, Amber Heard'le olan olaylı boşanma döneminde Lily-Rose bir çocukluk fotoğrafıyla "O, bana ve küçük kardeşime mükemmel bir baba oldu. Herkes de onu bu şekilde tanır! demişti.

Johnny Depp de kızına olan sevgisini kalbinin üzerine yazdırdığı Lily-Rose'la bir kez daha göstermişti.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Bella Hadid kırmızı iç çamaşırıyla sokaklarda