Başarılı personele taltif

Başarılı personele taltif

Başarılı personele taltif

07 Mayıs 2019, Salı 10:47 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

MERSİN, (DHA) – MERSİN’de  İl Sağlık Müdürü Dr. Sinan Bahçacı, Sağlık Bakanlığının belirlediği hizmet sunum kriterlerine göre hizmet sundukları alanda üstün başarı gösteren personeli taltif etti.
Son yıllarda Sağlık Bakanlığı’nın primer sezaryen oranını düşürerek normal doğumu teşvik etme stratejisi doğrultusunda hareket eden ve tıbbi zorunluluk dışında sezaryen yapmaktan kaçınan Tarsus Devlet Hastanesinde görevli Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Opr. Dr. Bülent Elveren ile Mersin Şehir Eğitim ve Araştırma Hastanesinde görevli ebe Ayşen Mavioğlu ve ebe Ülkü Tunçel, yaptırdıkları sağlıklı normal doğum sayısının fazlalığı nedeniyle bu alanda başarı belgesi almaya layık görüldü.
Evde Sağlık Hizmetleri alanında ise Gülnar Devlet Hastanesi Evde Sağlık Hizmetleri Biriminde görevli Dr. Taner Kale ve Mut Devlet Hastanesi Evde sağlık Hizmetleri Biriminde görevli sağlık memuru Mustafa Selçuk Keskin, aktif hasta sayısı ve ziyaret sıklığının yüksek olması sebebiyle başarı belgesi ile ödüllendirildi.
İl Sağlık Müdürü Dr. Sinan Bahçacı, doğum ve evde sağlık gibi sağlık alanının en önemli iki alanında gösterdikleri başarıdan dolayı personele belgelerini vererek başarılı çalışmalarının devamını diledi.

FOTOĞRAFLI

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Büyükşehir, 38 noktada çalışma yürütüyor