'Başbakan'a gücü yeten adam size toprağı kazıtır'

'Başbakan'a gücü yeten adam size toprağı kazıtır'

Eski İçişleri Bakanı Muammer Güler, Kızıltepe'de yaptığı konuşmada, "Başbakan Erdoğan'ın ayağına çelme takmayı başarırlarsa sizi de sürüm sürüm süründürürler. Başbakan'a gücü yeten adam size toprağı kazıtır" dedi

11 Mart 2014, Salı 18:53 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

17 Aralık'ta yapılan yolsuzluk ve rüşvet operasyonunda oğlu Barış Güler tutuklanınca İçişleri Bakanlığı görevinden istifa etmek durumunda kalan Ak Parti Mardin Milletvekili Muammer Güler, seçim bölgesinde çalışmalarını sürdürüyor. Kızıltepe ilçesinin köylerini ziyaret eden Güler, bir belediyenin ne kadar güçlü olursa olsun, arkasında hükümet olmazsa hizmetlerin eksik kalacağını belirterek, şunları söyledi:

"30 Mart'ta sadece belediye başkanlarını seçmeyeceğiz. 30 Mart'a Ak Parti Genel Başkanı, Başbakanımız sayın Recep Tayip Erdoğan'ın ayağına çelme takmak isteyenlere de bu seçimde cevap vereceğiz ve ayağına çelmeyi Allah'ın izni ile ve sizin desteğinizle taktırmayacağız. Şimdi ortada oynanmak isteyen bir oyun var. 17 Aralık'tan bu yana bir mizansen oynanıyor. Şimdi hemen parantez açıyorum, kendim ile ilgili bölümün hesabını veririm. Ondan endişeniz olmasın. Hesabını vermezsem de karşınıza gelmem. Ama Recep Tayyip Erdoğan'ın ayağına dediğim gibi çelme takılmak isteniyor. Erdoğan'ın ayağına çelme takmayı başarırlarsa sizi sürüm sürüm süründürürler. Başbakana gücü yeten adam size toprağı kazıtır. Başınızda boza pişirtir ,onun için dışarıdan destekler içerden destekli hareketlere fırsat vermeyelim."

Vatandaşların bunun farkında olmasını isteyen Muammer Güler, "Büyük fotoğrafı görün yapmak istenen şantajdır, dublajdır, montajdır, kasettir. Bunlarla bu iş olmaz" dedi.

Mehmet Ali DİNLER / KIZILTEPE (Mardin), (DHA)

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER MHP lideri Bahçeli'den İsrail'e sert tepki!