Basit adımlarla evinizi baştan aşağı yenileyin

Evimizde değişiklik yapmayı sık sık düşünsek de bunun büyük yükler getireceğine inandığımız için gözümüz korkar. Oysa evinizin havasını değiştirmek ve yenilenmiş duygusu vermek için bazı basit adımlar atmak da yeterli olabilir. İşte size bu konuda fikir verebilecek birkaç öneri...

15 Mart 2019, Cuma 12:10 Son Güncelleme:
A A
KOKUNUZU BULUN

KOKUNUZU BULUN

Her evin kendine has, o evle özdeşleşmiş bir kokusu vardır. Siz de kendi evinizin kokusunu bulun. Evinizin bütünleştiği bu koku ona karakter kazandıracak ve hem sizi hem de misafirlerinizi memnun edecektir.

BİTKİLERDEN YARDIM ALIN

BİTKİLERDEN YARDIM ALIN

Evinizde bulunduracağınız bitkiler size sadece tertemiz bir hava sahası yaratmakla kalmaz yeşil renkleriyle huzur verir. Aynı zamanda dekorasyonunuz için tamamlayıcı birer parça haline gelecek bitkilerle yapacağınız bu değişiklik sizi her şekilde yenilemiş olacaktır.

TABLOLARIN GÜCÜ

TABLOLARIN GÜCÜ

Evinizin dekorasyonunda sahip olduğunuz alan doğrultusunda büyük ya da küçük tablolar, duvar süsleri, poster ya da afişler kullanabilirsiniz. Duvarlarınızda yapacağınız bu değişiklik evinizde yepyeni bir hava yaratacaktır.

PENCERE ÖNLERİ

PENCERE ÖNLERİ

Pencere önlerindeki boşlukları genellikle boş bırakıyor ve değerlendirmiyoruz. Oysa ki bu boşluklarda yapacağınız düzenlemelerle evinizin havasını bir anda, kolayca değiştirebilirsiniz.

FAZLALIKLARI ATIN

FAZLALIKLARI ATIN

Evinizde boş yere tuttuğunuz, atmaya kıyamadığınız, bir gün zamanı gelir diye düşündüğünüz bütün fazlalıklardan kurtulun. Bu hem gözünüzü yorar hem de evdeki fazlalık yüzünden eviniz kolay kolay derli toplu görünmez. Bu hafifliği sağladıktan sonra eviniz yenilenmiş gibi olur.

DETAYLI TEMİZLİK YAPIN

DETAYLI TEMİZLİK YAPIN

Evinizi normalde temizlediğiniz şekilde değil dip bucak temizleyin. Cam, kapı, pervaz, dolap içleri gibi normalde temizlemediğiniz yerleri de güzelce temizleyin. Bu yorucu işlemin sonunda eviniz mis gibi ve yepyeni görünecek.

Sıradaki haber yükleniyor...