Başkan amcasından trambolin istedi

Başkan amcasından trambolin istedi

Başkan amcasından trambolin istedi

05 Nisan 2019, Cuma 11:22 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

 

ANTALYA, (DHA) - MURATPAŞA Belediye Başkanı Ümit Uysal'ın seçim zaferini yazdığı şarkıyla kutlayan 5 yaşındaki Umut Çakır, ailesiyle birlikte Başkan Uysal'ı makamında ziyaret etti. Süpermen kostümüyle ziyarete gelen Umut, Başkan Uysal'dan evinin yakınındaki parka trambolin istedi.

Antalya'da CHP'li Ümit Uysal'ın yüzde Muratpaşa Belediye Başkanlığı seçimini kazanmasını, 5 yaşındaki Umut babası Serdar Çakır ve ağabeyi 9 yaşındaki Egemen'le birlikte çektiği videoyla kutladı. Videoda Başkan Uysal'a “Başkanımız olmuşsun Ümit Uysal" diye seslenen ve ardından yazdığı şarkıyı söyleyen Umut, ailesiyle birlikte Başkan Uysal'ı makamında ziyaret etti.

Babası ve ağabeyiyle birlikte annesi Emel Duman Çakır'ın da yer aldığı görüşme için Umut, Süpermen kostümü giydi. CHP'li Başkan tarafından karşılanan Çakır ailesi, belediyecilik çalışmaları dolayısıyla Başkan Uysal'ı kutladı ve tebrik etti. Başkan Uysal ise destekleri ve güvenleri dolayısıyla aileye teşekkür etti. Yayımlanan bir araştırmada Türkiye genelinde oylarını en fazla arttıran belediye başkanları arasında yüzde 18.35'le Muratpaşa'nın ikinci sırada yer aldığına dikkat çeken Başkan Uysam, “Birinci olan belediyeyle aramızda da 0.38'lik fark var" dedi.

Ziyarette Umut'a şarkısı dolayısıyla ayrıca teşekkür eden Başkan Uysal, Umut'un Güvenlik Mahallesi'nde evlerinin hemen yakınındaki bir parka trambolin yapılması isteğini ise kırmadı. Başkan Uysal gerekli teknik incelemenin yapılıp çocukların üzerinde zıplayabileceği bir oyun grubu yapılması için talimat verdi.

FOTOĞRAFLI

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Motosikletlinin ölümünde kamyon şoförü asli kusurlu