Başkan Baydilli, mazbatasını aldı

Başkan Baydilli, mazbatasını aldı

Başkan Baydilli, mazbatasını aldı

05 Nisan 2019, Cuma 15:53 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

ŞANLIURFA, (DHA) – ŞANLIURFA Karaköprü Belediye Başkanı seçilen Metin Baydilli İlçe seçim kurulundan aldığı mazbatasının ardından görevine başladı. Başkan Baydilli’yi personelleri coşkulu bir şekilde karşıladı.
31 Mart yerel seçimlerinde yüzde 56.70 oy alarak tekrardan Karaköprü Belediye Başkanlığına seçilen Başkan Metin Baydilli Karaköprü İlçe Seçim Kurulunda mazbatasını aldıktan sonra Karaköprü Belediyesi’ne geldi. Belediyede personel ve vatandaşlar tarafından coşkulu bir şekilde karşılanan Başkan Baydilli, mesai arkadaşlarının teşekkür etti. Karşılamada AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Ali Cevheri, AK Parti İl Başkanı Bahattin Yıldız, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, AK Parti İl ve ilçe teşkilat üyeleri ve Karaköprü Belediyesi personelleri hazır bulundu.Personele karşılamada kısa bir konuşma yapan Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, bundan sonra daha fazla çalışmaları gerektiğini belirterek 5 yıl boyunca Karaköprü’ye en iyi hizmeti getirecekleri vurgusunda bulundu.
Karaköprü’de bir aile olduklarını vurğulayan Başkan Baydilli şöyle konuştu:
“Her zaman dile getirdiğim gibi Karaköprü Belediyesi olarak biz büyük bir aileyiz. Karaköprü için mücadele ettik, hizmet ettik ve ilçemizi birlikte ilmek ilmek dokuduk. Bunun sonucunda da tekrar ilçemize hizmet etme görevine nail olduk. Yaklaşık iki aydır sahada gezdik, çalıştık ve vatandaşlarımıza yaptıklarımızla birlikte yeni projelerimizi anlattık. Kıymetli Karaköprülü vatandaşlarımız bize inandı, bu görevi tekrar emanet etti.Biz de bundan sonra çok daha fazla çalışacağız, uğraşacağız. Tüm mesai arkadaşlarımızla birlikte ilçemize hizmet edeceğiz. Ben desteklerinden dolayı tüm mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyorum."
AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Ali Cevheri de 31 Mart günü Şanlıurfa'da adayların nezdinde davanın kazandığına dikkat çekerek, "Şer güçlere karşı bu seçimde de çok şükür ki bizim hak davamız kazandı. Hamd olsun ki çok çalıştık ve emeklerimizin karşılığını sizlerden aldık. Metin Başkanımızı ve seçilen diğer belediye başkanlarımızı tebrik ediyor, başarılar diliyorum" diyerek hep birlikte vatandaşlara hizmet edeceklerini kaydetti.
Öte yandan Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli’nin vatandaşların tebriklerini iki gün boyunca AK Parti Karaköprü İlçe Başkanlığı’nda kabul edeceği öğrenildi.
FOTOĞRAFLI

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Şanlıurfa’nın kurtuluş finali, mehteranla son buldu