Başkan Beyoğlu'ndan mahalle ziyareti

Başkan Beyoğlu'ndan mahalle ziyareti

Başkan Beyoğlu'ndan mahalle ziyareti

29 Eylül 2019, Pazar 11:58 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Rihan ALP/ DİYARBAKIR, (DHA)- DİYARBAKIR'ın Bağlar Belediyesi Başkanı Hüseyin Beyoğlu, ziyaret ettiği Alatosun mahallesinde çiçeklerle karşılandı.
Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, Alatosun mahallesinde yapılan yol çalışmaları denetledi. Mahalleliler tarafından çiçekle karşılanan Başkan Beyoğlu, yol çalışmasının kış mevsimi gelmeden biteceğini söyledi. 
Mahallenin girişine yapılan hizmetlerden dolayı teşekkür pankartı asan vatandaşlar Başkan Beyoğlu'na çiçek verdi. Köy evinde kurulan yer sofrasında vatandaşlarla birlikte yemek yedi. Ziyarette konuşan Beyoğlu, şöyle dedi:
"Bizim hizmet anlayışımızda siyasi ayrım yapmak yok. İnsanın yaşadığı her yere hizmet götürmek en önemli hedefimizdir. Belediyecilikte rol modelimiz ve ilham kaynağımız olan Sayın Cumhurbaşkanımız belediyeler siyaset değil hizmet yapsın diyor. Gönüllere girmemizi istiyor. Biz de bunu yapmaya gayret ediyoruz. İnsanın fikrine ve zikrine değil, insan olmasından kaynaklanan haklarına bakıyoruz. Bu esasla hiç bir ayrım yapmadan insanın olduğu her yere hizmet götürmeye çalışıyoruz. Bunda da inşallah başarılı olacağız. 2 yıl gibi bir zamanda tüm köylerimize modern yollar ve asfalt çalışması yapmayı planlıyoruz. Diyarbakır için şans olan Valimiz Hasan Basri Güzeloğlu'nun Büyükşehir Belediye Başkanı olması da Diyarbakır ve Bağlar'a yapılacak hizmetler için büyük şanstır. Kendisi Bağlar'a önem veriyor ve bizlere her konuda destek oluyor. Biz millete efendi olmayı değil, hizmetkar olmayı şiar edinmişiz."
FOTOĞRAFLI
 

Sıradaki haber yükleniyor...
holder