Başkan Bilgin itfaiye personeliyle sahur yaptı

Başkan Bilgin itfaiye personeliyle sahur yaptı

20 Mayıs 2019, Pazartesi 14:32
A A
Başkan Bilgin itfaiye personeliyle sahur yaptı

SİVAS, (DHA) - SİVAS Belediye Başkanı Hilmi Bilgin itfaiye personeli ile birlikte sahur yaptı.
7 gün 24 saat göreve hazır olan itfaiye personelini görev başındayken ziyaret eden Belediye Başkanı Hilmi Bilgin'e; Belediye Başkan Yardımcıları Necmettin Yılmaz, Kayhan Işık, Levent Olgun, Bekir Sıtkı Eminoğlu, Ahmet Duman, Başkan Vekili Turan Topgül ve Özbelsan Genel Müdürü Ahmet Kuzu da eşlik etti.
Fedakâr itfaiyecilerle birlikte aynı sofrayı paylaşmaktan duyduğu mutluluğu dile getiren Bilgin, itfaiye personelinin canları pahasına görev yaptığını kaydetti.
Bilgin, "Her görevin kendine özgü bir zorluğu var ama bazı görevlerin kendine göre daha farklı riskleri var. Bu noktada yapmış olduğunuz görev kutsal bir görev. Rabbim hepimizin yardımcısı olsun. İnşallah size çok fazla iş düşmez. Sivas'a hep birlikte hizmet edeceğiz. Sivas bizden hizmet bekliyor. Her alanda, her birimle birlikte, çalışan her mesai arkadaşlarımızla birlikte mesai arkadaşlarımız siz şundan emin olun ki her zaman belediye yönetimi olarak yanınızda olacağız. Ortak akılla, istişare ile Sivas'a daha nasıl iyi her alanda hizmet ederiz bunun mücadelesini vereceğiz" dedi.

FOTOĞRAFLI

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Suşehri'nde tenis turnuvası düzenlendi