Başkan Çalkaya, şehit ve engelli babalarını yalnız bırakmadı

Başkan Çalkaya, şehit ve engelli babalarını yalnız bırakmadı

Başkan Çalkaya, şehit ve engelli babalarını yalnız bırakmadı

20 Haziran 2021, Pazar 13:47 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

İZMİR'in Balçova ilçesinin CHP'li Belediye Başkanı Fatma Çalkaya, Babalar Günü kapsamında ilçedeki şehit ve engellilerin babalarını ziyaret etti. Başkan Çalkaya, ilçenin en yaşlı babası olan 101 yaşındaki Mehmet Ali Gezenler'i de evinde ziyaret edip, elini öptü.

Balçova Belediye Başkanı Fatma Çalkaya, Babalar Günü'nde şehit ve engelli babalarını yalnız bırakmadı. Şehit ve engelli çocuklarına tek başına bakan babaları evlerinde ziyaret eden Başkan Çalkaya, bir süre sohbet edip, yanlarında olduğunu bildirdi. Başkan Çalkaya ayrıca ilçenin en yaşlı babası olan 101 yaşındaki Mehmet Ali Gezenler'i de ziyaret ederek elini öptü.

Balçova'da yaşayan şehit yakınlarını ve gazileri her hafta düzenli olarak aradıklarını ifade eden Başkan Çalkaya "Şehit Babaları, vatanı korurken can veren evlatların bizlere emaneti. O babalar bu vatan için gözlerini kırpmadan can veren kahraman evlatlar yetiştirdi. Onları hiçbir zaman yalnız bırakmıyoruz. Böyle anlamlı günlerde de yanlarında olduğumuzu bilmelerini istiyoruz. Yine engelli çocuklarına bakan babalarımız da bizler için çok kıymetli. Onlara da desteğimiz sürekli devam edecek" dedi.

İZMİR, (DHA)

FOTOĞRAFLI

 

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Balçova’nın el emeği görücüye çıktı