Başkan Esen, esnaf temsilcilerini ağırladı

Başkan Esen, esnaf temsilcilerini ağırladı

19 Nisan 2019, Cuma 15:30
A A
Başkan Esen, esnaf temsilcilerini ağırladı

 

ANTALYA, (DHA) - KONYAALTI Belediye Başkanı Semih Esen, Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odası (AESOB) Başkanı Adlıhan Dere, başkanlığında Antalya'nın ilçelerindeki ve merkezde bulunan oda başkanlarını ağırladı.
8 Nisan'da mazbatasını alarak göreve başlayan Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, vatandaşların, kamu kurum ve kuruluş temsilcilerinin, sivil toplum kuruluşlarının hayırlı olsun ziyaretlerini kabul ediyor. Başkan Esen'i Antalya Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Mehmet Ali Alkan ve yönetimi, Antalya Otobüsçüler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Yasin Arslan ve yönetimi ile AESOB Başkan Adlıhan Dere ve Antalya ilçelerindeki ve merkezde bulunan oda başkanları ziyaret etti. AESOB Başkanı Dere, Konyaaltı Belediye Başkanı Esen'i yeni görevinden dolayı kutlayarak, tebrik etti.
Esnaf temsilcilerine ziyaretlerinden dolayı tek tek teşekkür eden Başkan Esen, “Artık seçimler geride kaldı. Konyaaltı'nda güzel bir kampanya dönemi geçirdik ve halkımızın büyük desteği ile kazandık. Siyaset 1 Nisan itibarıyla geride kaldı. Şimdi halkımıza hizmet etme zamanıdır. Seçimlerde vatandaşımız kime oy verirse versin, biz onlara eşit hizmet götüreceğiz. Kimseyi ayırmadan herkese hizmet yapacağız. Esnafımızın her zaman yanındayız. Oda başkanlarımız ile sık sık bir araya gelerek, sizleri dinleyeceğiz. Ortak proje üreterek, birlikte çalışmalar yapacağız. Ziyaretiniz beni çok mutlu etti. Herkese çok teşekkür ederim" dedi.

FOTOĞRAFLI

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Silahlı yaralamanın zanlısı tutuklandı