Başkan Esen: Kazanan Konyaaltı olacak

Başkan Esen: Kazanan Konyaaltı olacak

Başkan Esen: Kazanan Konyaaltı olacak

30 Aralık 2019, Pazartesi 16:32 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

 

ANTALYA, (DHA) - KONYAALTI Belediye Başkanı Semih Esen, 2020 yılı arifesinde belediye çalışanlarıyla bir araya gelerek, herkesin yeni yılını en içten dileklerle kutladığını söyledi.

Yeni yıl öncesi Konyaaltı Belediyesi Feslikan Salonunda bir araya gelen Başkan Semih Esen, 2020'nin tüm insanlığa barış ve huzur getirmesi temennisinde bulundu. Konyaaltı Belediyesi başkan yardımcıları Şevket Korkut, Tuğba Erke Bostan, Ali Özkayacan, Muammer Saygılı, Konyaaltı Belediyesi meclis üyeleri ve belediye birim müdürleriyle salona alkışlar eşliğinde giren Başkan Esen, “Ben her çalışanımı çocuğunun kahramanı olarak görürüm" dedi.

2020 yılı arifesinde belediye personeliin yeni yıllarını kutlayan Başkan Esen şöyle konuştu:

“Çok değerli çalışma arkadaşlarım. Bu hazırlık, bu dekor sizleri bir gram daha huzur, bir gram daha neşe, bir gram daha sevinç içine sokmak içindi. Bu vesileyle ben sizlerle ilgili duygularımı ve düşüncelerimi paylaşmak istiyorum. Öncelikle şuna inanın. Bütün samimiyetimle söylüyorum. Gerçekten emek en yüce değerdir. Bütün işleri yapanlar sizlersiniz. Bunu hiç unutmayın. Ben her bir belediye çalışanımı gördüğümde, sokakta temizlik yapan süpürgecisinden, belediye başkan yardımcısına kadar her bir belediye çalışanımı gördüğümde aslında evde kahramanını bekleyen çocuğunun babasını görürüm. Evde prensini, prensesini bekleyen çocuğunun annesini görürüm. Sizler benim gözümde en az benim kadar kıymetlisiniz. Sizlerin çocukları en az benim çocuklarım kadar kıymetli. Buna inanın. Önümüzde 4.5 yıl var. Beraber çalışacağız, bir çok şeyi beraber yaşayacağız."

EMEK EN YÜCE DEĞERDİR

Başkan Esen şöyle devam etti:

“Ben şunu çok iyi biliyorum. Dünyayı güzelleştiren sermaye sahiplerinin sermayesi değil, emekçilerin emeğidir. Emeğiniz hep var olsun. Sizler hep benim başımın üstünde olacaksınız. Hiçbir çalışanımı yaptığı hizmetten, işten dolayı dışarıda asla rencide ettirmem. Hukuka, ahlaka, kanuna uygun olan her türlü iş ve eylemlerinizde, karşınızda kim olursa olsun sonuna kadar sizin yanınızda olurum. Ve asla sizi yalnız bırakmam."

KAZANAN KONYAALTI OLACAK

“Biz birlikte başaracağız" diyen Semih Esen, “Bu dönemin sonunda hep birlikte çıkacağız kürsüye ve ben 'Bu başarılı dönemin kahramanları buradadır' diyerek sizleri anons ettireceğim. Birbirimize sahip çıkacağız, kazanan Konyaaltı Belediyesi olacak, kazanan bizler olacağız inşallah" diye konuştu.

Konuşmasının ardından her bir müdürlükle tek tek fotoğraf çektiren Semih Esen, belediye başkan yardımcıları ve meclis üyeleriyle birlikte pasta keserek, yeni yılın herkese barış ve mutluluk getirmesini diledi.

FOTOĞRAFLI

Sıradaki haber yükleniyor...
holder