Başkan Esen'den Basın Bayramı mesajı

Başkan Esen'den Basın Bayramı mesajı

Başkan Esen'den Basın Bayramı mesajı

24 Temmuz 2021, Cumartesi 00:12 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

 

ANTALYA,(DHA) - KONYAALTI Belediye Başkanı Semih Esen, 24 Temmuz Basın Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.
Başkan Esen'in mesajı şöyle:
"Basın üzerindeki sansürün kaldırılışının 113'üncü yıl dönümünde 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı'nızı kutluyorum. Sözlerimi uzun uzun basın bayramı kutlamaları ile sürdürmek isterdim ancak günümüz şartlarında gazetecilik yapmak çok zor hale geldi. Demokrasilerin olmazsa olmazları arasında yer alan medya, sadece ülkemizde değil birçok ülkede de zor günler geçiriyor. Ancak bu zorlukların, yine gazetecilerin dik duruşu ile aşılacağına olan inancım tam. Her şeye rağmen gerçekleri yazmaktan asla geri adım atmayan basın emekçileri, yine bu zorlu günleri aşmamızı sağlayacak kişilerdir.
Kalemini doğrudan, halktan ve haklıdan yana kullanan gazeteci dostlarım;
Ülkemiz aydınlık bir geleceğe ulaşacaksa bu sizlerin katkılarıyla olacaktır. Eleştirdiğiniz için gözaltına alınmadığınız, yaptığınız haberler nedeniyle ekonomik baskılara maruz kalmadığınız bir düzene, yine sizler sayesinde ulaşacağız. Güçlü bir demokrasiye geçiş, sizlerin gerçeklerden yana olan kalemi aracılığıyla olacaktır.
Halkın haber alma hakkını sağlayan siz değerli basın emekçilerimizin Basın Bayramı'nı en içten dileklerimle kutluyor, 'mışlı bayramlar'ın değil gerçek basın bayramlarının en kısa zamanda kutlanmasını temenni ederim."

FOTOĞRAFLI

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Antalya Şoförler Odası'nda bayramlaşma