Başkan Karalar: Bütün sorunları birlikte aşıp başarılı olacağız

Başkan Karalar: Bütün sorunları birlikte aşıp başarılı olacağız

Başkan Karalar: Bütün sorunları birlikte aşıp başarılı olacağız

31 Aralık 2019, Salı 16:18 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

ADANA,(DHA)- ADANA Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, bürokratları ve personeliyle bir araya gelerek, yeni yılını kutladı.
Adana Büyükşehir Belediyesi Tiyatro Salonu’nda düzenlenen programa katılan Başkan Zeydan Karalar, ağır bir borç yükü ve hizmet vermeyi engelleyecek derecede açık veren bir bütçeyle teslim aldıkları belediyede, bütçeyi toparlamak için yoğun şekilde çalıştıklarını, tablo düzeldikçe sorunların azalacağını söyledi. Maaşların daha önce söz verildiği gibi zamanında ödeneceğini kaydeden Karalar, kadrolu işçilere de içeride olan 2 ikramiyelerinin ödeneceğini duyurdu. Başkan Zeydan Karalar, "İstiyorum ki kimse oturarak maaş almasın. Yazın kavurucu sıcağında, kışın soğuğunda sokakta Adanalıya hizmet için çaba harcayan belediye çalışanlarımız var.  İş yapmadan ücret alma peşindekilerle birlikte çalışmamız mümkün değil. Bu sorunları çözmek öyle hemen olmuyor ama zamanla yoluna koyacağız. Belediyemizi gurur duyulacak bir hale getireceğiz. Ekonomik sorunları, başka sorunları da aşacağız. Bunları sadece ben değil, hepimiz birlikte başaracağız. Başarılı olmak için bir sihirli değnek gerekiyorsa onu bulup başarılı olacağız. Bizim başarımız sadece kendimiz ve belediyemiz adına değil, Adana’nın ve Türkiye’nin geleceği için de çok önemli. O yüzden başarmak zorundayız” dedi.
Başkan Zeydan Karalar’a konuşmasının ardından Park ve Bahçeler Daire Başkanlığı bünyesinde peyzaj çalışmaları kapsamında görev yapan kadınlar çiçek verdi.

FOTOĞRAFLI

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Büyükşehir, dar gelirlilerin yaşadığı mahallelere hizmet