Başkan Karalar Ceyhan'da asfalt çalışmalarını inceledi

Başkan Karalar Ceyhan'da asfalt çalışmalarını inceledi

Başkan Karalar Ceyhan'da asfalt çalışmalarını inceledi

09 Haziran 2021, Çarşamba 15:47 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

ADANA,(DHA)- ADANA Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Ceyhan ilçesinde asfalt çalışmalarını inceledi, vatandaşlarla sohbet etti.
Büyükşehir Belediye Başkan Zeydan Karalar, Ceyhan ilçesine giderek Belediye Başkanı Hülya Erdem’le birlikte asfalt çalışmaları yapılan Hamide ve Pamukeli caddelerinde incelemelerde bulundu. Burada vatandaşlarla da bir araya gelen  Karalar, “Ceyhan’a çok önem veriyoruz. Başkan da bizi sık sık eksiklerin giderilmesi, yolların yapılması ile ilgili arıyor zaten. Ceyhan’da yapacağımız işleri ihaleye çıkmamızın ardından, ilgili kurumun onayından sonra harekete geçebiliyoruz. Her şey yolunda giderse, su isale hattı çalışmamızdan dolayı kazdığımız yerleri eylül ayında bitirmiş olacağız. Yeni açacağımız bulvar ve yollar için de çalışmalarımız sürüyor” dedi.
Ceyhan Belediyesi ekipleri, Hamide Caddesi üzerinde yamalama çalışmalarının tamamlamasının ardından 500 metre uzunluğunda 2 metre genişliğindeki Rıfat Çetinsoy Caddesi’nde çalışmalarına devam edecek. 1000 metre uzunluğunda 8 metre genişliğindeki Pamukeli Caddesi’ndeise freze çalışmalarını aralıksız sürdüren ekipler, bin 200 metre uzunluğunda 8 metre genişliğindeki Oktar Cirit Caddesi’nde de parke taşının kaldırılmasının ardından Bitümlü Sıcak Asfalt Kaplama işlemine geçecek.

FOTOĞRAFLI

 

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Yüreğir'de dev ekranda ‘Euro 2020’ heyecanı