Başkan Sözen'den evsiz aileye konteyner

Başkan Sözen'den evsiz aileye konteyner

Başkan Sözen'den evsiz aileye konteyner

21 Ağustos 2021, Cumartesi 15:12 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

 

MANAVGAT, (DHA)- ÇOLAKLI Mahallesi'nde tarlada yaşamak zorunda kalan 5 kişilik ailenin imdadına Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen yetişti. Başkan Sözen, eşyalarını taşıdıkları tarlalarında yaşam mücadelesi veren aileye konteyner yardımında bulundu.
Çolaklı Mahallesi'nde çalıştıkları sitedeki işten çıkarıldıkları için evlerinden de kovulan 5 kişilik aile, eşyalarını taşıdıkları tarlada yaşam mücadelesi veriyordu. Çağlayan Halilibrahimoğlu, diyaliz hastası ve ayağı kırık olan eşi ile 1'i engelli 3 çocuğuyla kendileri için uzanacak yardım elini bekliyordu. Gidecek bir yerleri olmadığı için eşine ait tapusu olmayan tarlada 5 gündür açıkta yaşayan ailenin imdadına Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen yetişti. Durumu öğrenen Başkan Şükrü Sözen, ailenin kalmaları için acilen içinde WC ve banyosu bulunan büyük bir konteyner temin ederek aileye gönderdi. Manavgat Belediyesi ekipleri, konteyneri tarlanın içine itinayla yerleştirdi. Konteyneri Çağlayan Halilibrahimoğlu'na Manavgat Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Ceylan teslim etti. Geçici de olsa bir eve kavuşan aile oldukça sevinerek Başkan Şükrü Sözen'e teşekkür etti.
Başkan Şükrü Sözen, ailenin kullanabilecekleri beyaz eşya, ev eşyaları ile yiyecek, içecek desteğinde de bulunacaklarını söyledi. Çağlayan Halilibrahimoğlu, "Başkanımıza duyarlılığı için teşekkür ederim. En azından başımızı sokacak bir evimiz oldu. Belediyemizden Allah razı olsun" dedi. 

FOTOĞRAFLI

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Manavgat Belediyesi'nden aşure ikramı