Başkan Topaloğlu, sözünü tuttu

Başkan Topaloğlu, sözünü tuttu

Başkan Topaloğlu, sözünü tuttu

01 Nisan 2021, Perşembe 13:12 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

 


KEMER, (DHA)- KEMER Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Çamyuva Mahallesi Sarıören mevkiinde önceki aylarda meydana gelen su ve sel baskını sonrası sorunun giderilmesi için çalışmalara hızla başlanacağı sözünü yerine getirdi.
Vatandaşların Çamyuva Mahallesi Sarıören mevkiinde yaşanan sel ve su baskınını önlemek için çalışma başlatılması talebini değerlendiren Kemer Belediye ekipleri, söz konusu alanda dere ıslah çalışmalarına devam ediyor. Belediye ekipleri, kış aylarında yaşanan olumsuzlukların önüne geçmek amacıyla 5143 sokakta, dere ıslah çalışmaları kapsamında 60 metre açık kanal yapıyor. Birçok hanede yaşanan sel ve su baskınlarının önüne geçmek amacıyla yapılan çalışmaların 1 hafta içerisinde bitirilmesi planlanıyor. Vatandaşlar, dere ıslah çalışmalarının hızla ilerlemesinden oldukça memnun olduklarını dile getirdi.
Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, "Çamyuva'da geçen aylarda şiddetli yağışlar nedeniyle su ve sel baskınları olmuştu ve birçok evde maddi hasar meydan gelmişti. Yaşanan mağduriyetin giderilmesi adına Kemer Belediyesi olarak elimizden gelen her türlü desteği verdik. Halkımızdan gelen çözüm taleplerini anında değerlendirdik. Yaptığımız incelemeler sonrası dere ıslah çalışmalarını hızlı bir şekilde başlattık. En geç 1 hafta içerisinde buradaki ıslah çalışmalarını tamamlayacağız ve su baskınlarının önüne geçeceğimizi düşünüyorum" diye konuştu.

FOTOĞRAFLI

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Derviş Eroğlu Caddesi'nde çalışmalar devam ediyor