Başkan Topaloğlu'na ziyaret

Başkan Topaloğlu'na ziyaret

Başkan Topaloğlu'na ziyaret

19 Haziran 2019, Çarşamba 15:42 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

 

KEMER, (DHA)- ANTALYA'nın Kemre ilçesinde faaliyet gösteren teleferik firması heyeti Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu'nu ziyaret etti.

Kemer'deki Tahtalı Dağı'nda faaliyet gösteren teleferik firmasının Genel Müdürü Haydar Gümrükçü, Satın Alma ve Pazarlama Müdürü Haydar Culfa, yamaç paraşütçüsü Mehmet Dursun ve heykeltıraş Murat Albayrak, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu'nu ziyaret etti. Başkan Topaloğlu, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Kemer tanıtımına yapmış oldukları katkılardan dolayı Genel Müdür Gümrükçü'ye teşekkür etti.

Teleferiğin Kemer ve bölgesi için önemli bir konumda yer edindiğini belirten Topaloğlu, "2 bin 365 metre yükseklikteki zirvede bu zamana kadar güzel işler yapıldı. Kemer ve turizm için önemli projelere destek verdi. Yapmış oldukları katkılardan dolayı kendilerine teşekkür ederim. Belediye olarak biz de Kemer tanıtımı için kendileriyle sürekli işbirliği içerisinde olmaya devam edeceğiz" dedi.

Genel Müdürü Haydar Gümrükçü de belediyenin teleferiğe yapmış olduğu desteklerden dolayı Topaloğlu'na teşekkür ederek, Atatürk tablosu hediye etti. Ziyarette Kemer Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Bilici ve Meclis Üyesi Ferhan Fidan da hazır bulundu.

FOTOĞRAFLI

Sıradaki haber yükleniyor...
holder