Başkan Yaşar'dan yeni yıl mesajı

Başkan Yaşar'dan yeni yıl mesajı

Başkan Yaşar'dan yeni yıl mesajı

31 Aralık 2019, Salı 15:57 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

ANKARA, (DHA)- YENİMAHALLE Belediye Başkanı Fethi Yaşar, 2020 yılının Türkiye'ye ve tüm insanlığa barış ve huzur getirmesini dileyerek, "Acısıyla tatlısıyla bir yılı geride bıraktık. 2020 yılı insanlık için acıların yaşanmadığı, demokrasi ve refahın yükseldiği bir yıl olsun. Yeni yıl umutlarımızın başlangıç yılı olsun" dedi.
Başkan Fethi Yaşar, yeni yıl dolayısıyla yayımladığı mesajında, 2020 yılının terörün son bulduğu, birlik ve beraberliğin güçlendiği, demokrasi ve insan haklarında ilerlemelerin kaydedildiği bir yıl olması temennisinde bulundu. Başkan Yaşar, mesajında şu ifadelere yer verdi:
"Yeni yılın başta ülkemiz ve tüm insanlık için barış, sağlık ve huzur getirmesini diliyorum. 2020 yılında da 10 yıldır Yenimahalle'de çalışma arkadaşlarım ile birlikte yürüttüğümüz insan odaklı hizmet anlayışını sürdürmeye, Yenimahalleli hemşerilerimin ihtiyaç ve taleplerine yönelik hizmetlerimizi yapmaya devam edeceğiz. Altyapıdan çevreye, sosyal hizmetlerden kültür ve sanata kadar Cumhuriyetimizin Başkentine yakışır hizmetleri ve projelerimizi hayata geçireceğiz. Halkımızın bize verdiği emaneti, her şeyden üstün bilerek, büyük titizlikle çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz. Acısıyla tatlısıyla bir yılı geride bıraktık. 2020 yılı insanlık için acıların yaşanmadığı, demokrasi ve refahın yükseldiği bir yıl olsun. Yeni yıl umutlarımızın başlangıç yılı olsun.”

FOTOĞRAFLI

Sıradaki haber yükleniyor...
holder