Başkan Yılmaz, Gençlik ve Spor Bakanı Kasapoğlu ve beraberindeki heyeti ağırladı

Başkan Yılmaz, Gençlik ve Spor Bakanı Kasapoğlu ve beraberindeki heyeti ağırladı

Başkan Yılmaz, Gençlik ve Spor Bakanı Kasapoğlu ve beraberindeki heyeti ağırladı

31 Aralık 2019, Salı 12:13 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Mehmet EZER/ HATAY,(DHA)- ANTAKYA Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, bir dizi ziyaret ve etkinliklere katılmak üzere şehrimize gelen Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu ve beraberindeki heyeti makamında ağırladı.

Ziyarette Bakan Kasapoğlu ile birlikte Hatay Valisi Rahmi Doğan, AK Parti Hatay Milletvekilleri Sabahat Özgürsoy Çelik, Abdulkadir Özel, Hüseyin Şanverdi, Spor Toto Teşkilat Başkanı Bünyamin Bozgeyik, AK Parti İl Başkanı Mehmet Yeloğlu, İlçe Başkan Yardımcısı Cahit Aşkar, İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, belediye meclis üyeleri, belediye başkan yardımcıları, daire müdürleri, Antakya Belediyesi Gençlik Spor Kulübü sporcuları ve gençlik merkezi kursiyerleri yer aldı.

Bakan Kasapoğlu ve beraberindeki heyeti, belediye ana hizmet binası bahçesinde belediye meclis üyeleri, kurum müdürleri ve gençlik spor kulübünde faaliyet gösteren futbol, basketbol, voleybol, boks, karate sporcuları, halk oyunları ekibi ve sanat kursiyerleri ile birlikte karşılayan Başkan Yılmaz, daha sonra makamda Bakan Kasapoğlu’na yapılan hizmetler hakkında bilgilendirmede bulundu.

Başkan Yılmaz, belediye bünyesinde faaliyet gösteren Gençlik ve Spor Kulübü ile Gençlik Merkezi’nde yapılan çalışmalar, spor, sanat ve eğitim kursları, mevcut ve geleceğe yönelik planlanan spor tesisleri hakkında Bakan Kasapoğlu’na bilgiler sundu.

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu; sporda çıtayı daha da yukarılara taşımak, sporu ülke sathına yaymak, gençlerimizi kötü alışkanlıklardan uzak tutup spora teşvik etmek amacıyla yerel yönetimlerle birlikte omuz omuza çalıştıklarını, tesisleri mahallelere yaymak suretiyle etkin çalışmalar gerçekleştirdiklerini vurguladı.

Başkan Yılmaz, ziyaretin sonunda Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu ve Spor Toto Teşkilat Başkanı Bünyamin Bozgeyik’e Antakya Belediyesi Futbol takımının forması ile  ney enstrümanı takdiminde bulundu.

FOTOĞRAFLI

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Türk Kızılay birimlerinden yanan ormanlara fidan dikimi