Başkan Yücel gazetecilerle bir araya geldi

Başkan Yücel gazetecilerle bir araya geldi

Başkan Yücel gazetecilerle bir araya geldi

25 Temmuz 2021, Pazar 11:17 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

ALANYA, (DHA) - ALANYA Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, 24 Temmuz Basın Bayramı dolayısıyla Alanya'da mesleğini icra eden basın mensuplarıyla kahvaltıda bir araya geldi.

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, 24 Temmuz Basın Bayramı'nda Alanya'da mesleğini icra eden basın mensuplarıyla kahvaltıda bir araya geldi. İlçedeki bir restoranda yapılan programa Akdeniz Gazeteciler Federasyonu (AGF) ve Alanya Gazeteciler Cemiyeti (AGC) Başkanı Gaye Coşkun ile basın mensupları ve köşe yazarları katıldı.

Kahvaltıda konuşan AGC Başkanı Coşkun, 24 Temmuz için son günlerde bayram kelimesinden ziyade dayanışma demeyi tercih ettiklerini söyledi. Coşkun, "24 Temmuz Basın Bayramı, 1908 yılından bu yana yani 113 yıldır kutlanan bir bayram. Ancak artık günümüz şartlarında biz medya kuruluşları, gazeteciler özgürleşme mücadelesi veriyoruz. Özgürleşmenin önündeki en büyük nedenlerden biri olan ekonomik sorunlarla boğuşuyoruz. Çok bayram değil ama bir şekilde kutlayarak, dayanışarak buna anlam katmaya çalışıyoruz" diye konuştu.

'BASIN BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN'

"Tüm basın mensuplarımızın 24 Temmuz Basın Bayramı'nı kutluyorum" diyen Başkan Yücel, "Basın mensuplarımız da bizler gibi gece gündüz demeden çalışıyor. Alanya'nın gelişmesi için verdiğiniz tüm gayretlerden dolayı teşekkür ediyor, meslek hayatınızda başarılar diliyorum. Bayramınız kutlu olsun" dedi. Başkan Yücel, programa katılan tüm basın mensuplarına teşekkür etti.

FOTOĞRAFLI

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Alanya Belediye zabıtasından 'park tatilcilerine' müdahale