Başkan Yüksel, fırınları denetledi

Başkan Yüksel, fırınları denetledi

Başkan Yüksel, fırınları denetledi

06 Nisan 2021, Salı 19:22 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

 

TEKİRDAĞ,(DHA)- TEKİRDAĞ'ın merkez Süleymanpaşa ilçe Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, yaklaşan ramazan ayı öncesi gerçekleştirilen fırın ve pastane denetimlerine katıldı.

Özellikle Ramazan ayında çok tüketilen pide ve benzer ürünlerin üretiminin yapıldığı işletmelere yönelik olarak gerçekleştirilen denetleme faaliyetini katılan Başkan Cüneyt Yüksel'e, Süleymanpaşa Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ve Ruhsat İşleri Müdürlüğü ekipleri ile Süleymanpaşa İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü de eşlik etti.

Denetimler kapsamında, gıda üretimi yapan işletmelerde hijyen ve halk sağlığı bakımından incelemeler yapılırken, ruhsat ve diğer resmi evrakın da durumları kontrol edildi.

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, "Süleymanpaşa'mızda, yaklaşan ramazan ayı öncesinde devam eden pide, ekmek ve unlu mamul üretiminin yapıldığı fırınlarımızın denetim çalışmalarına katılarak incelemelerde bulunduk. Süleymanpaşa Belediyesi Zabıta ve Ruhsat İşleri Müdürlüklerimiz ile İlçe Tarım Müdürlüğü ekiplerinin katıldığı kontrollerde, hijyen ve halk sağlığının korunmasına yönelik tedbirleri yerinde görme imkanımız oldu. Tüm şartlara uygun olarak üretim yapan ve gerekli şartlara uyan işletmecilerimize teşekkür ediyorum. Bu vesileyle tüm hemşehrilerimizin mübarek ramazan ayını şimdiden tebrik ediyor, tüm İslam alemi için hayırlara vesile olmasını diliyorum" diye konuştu.
 

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Süleymanpaşalı sporculardan atıcılıkta büyük başarı