Başsavcısı Eskiler'den dernek ziyareti

Başsavcısı Eskiler'den dernek ziyareti

Başsavcısı Eskiler'den dernek ziyareti

21 Ağustos 2021, Cumartesi 11:22 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

 

Tahsin BAYTAR/DİNAR, (DHA) - DİNAR Cumhuriyet Başsavcısı Selman Eskiler ve Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Muhammet Fatih Tezcan, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Dinar Temsilciliğine ziyarette bulundu.
Dinar Cumhuriyet Başsavcısı Selman Eskiler ve Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Muhammet Fatih Tezcan, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Dinar Temsilcisi Hasan Ceylan'ı ziyaret etti. Başsavcısı Eskiler ve Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Tezcan, "Bu vatan uğruna canlarını seve seve feda eden aziz şehitlerimizin değerli aileleri ve kahraman gazilerimiz için ne yapsak azdır. Her zaman şehit ailelerimizin ve gazilerimizin yanındayız. Aziz şehitlerimize Allah'tan rahmet ailelerine başsağlığı diliyoruz. Gazilerimize ise şifa diliyoruz" dedi.
Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Dinar Temsilcisi Hasan Ceylan da ziyaretten duyduğu memnuniyet dile getirerek, "Başsavcımız ve Ağır Ceza Mahkemesi Başkanımız her zaman bizlerin yanında, her zaman halimizi hatırımızı sorarlar, gazilerimiz ve şehit ailelerimizi soruyor ve devletimizin yanında olduklarını gösteriyorlar. Kendilerine ziyaretten dolayı, ilgi ve alakalarından ötürü çok teşekkür ediyorum" diye konuştu.

FOTOĞRAFLI

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Düğün konvoyunda havaya ateş eden kişiye ceza