Batman Üniversitesi öğretim üyesi alıyor. İşte ilanın detayları…

Batman Üniversitesi 6 profesör, 9 doçent, 12 doktor öğretim üyesi alıyor. Başvurular 1 Mayıs’ta sona erecek. İşte ilanın detayları…

17 Nisan 2019, Çarşamba 15:04
A A
Batman Üniversitesi öğretim üyesi alıyor. İşte ilanın detayları…

Batman Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İslami İlimler Fakültesi, Mühendislik- Mimarlık Fakültesi, Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu, Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu, Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu, Sason Meslek Yüksekokulu, Kozluk Meslek Yüksekokulu, Hasankeyf Meslek Yüksekokulu bölümlerine öğretim üyesi alacak.

2547, 2914 sayılı Kanun ve ilgili Yönetmelik esasları ile 657 sayılı Devlet Memurları Kanun’un 48. maddesindeki genel hükümler, ilanda belirtilen diğer koşullar ve Üniversitemiz Senatosunca belirlenen Akademik Yükseltilme ve Atanma Kriterleri Yönergesi doğrultusunda profesör, doçent ve doktor öğretim üyesi alınacak.

İLANIN DETAYLARI İÇİN TIKLAYIN 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.