Battaniye şal nasıl kombinlenir?

Kışın havalar buz gibi olduğunda şalları çok kullanıyoruz. Aynı zamanda giysilerimizi tamamlayan birer aksesuara da dönüşen şallar bu yıl battaniye kadar büyük ve kalın olarak çıkıyor karşımıza...

09 Şubat 2019, Cumartesi 14:05 Son Güncelleme:
A A

Battaniye şalı tıpkı bir bluz gibi kullanabilir, etek ya da kumaş pantolonlarla kombinleyip çok şık ofis kıyafetleri elde edebilirsiniz.

Bunu aynı şekilde gündelik kombinlerinizde uygulayabilir, ekose desenli şallarla skinny kotlar kullanıp harika bir şehir şıklığı yakalarsınız.

Kalın battaniye şalları deri ceket ya da daha ince montlarla kullanırsanız çok soğuk olmayan havalarda ağır kaban ve montlar taşımaktan kurtulmuş olursunuz.

Battaniye şalların renklerini ve desenlerini istediğiniz şekilde seçerek tek renk, cansız ve solgun gözüken kombinlerinizi bir anda değiştirebilirsiniz.

Bu şalları elbise/etek ve uzun çizmelerle kombinlemek uzun çizmeleri bütünler ve uzunluk algısını artırarak hem daha ince hem de seksi görünmenizi sağlar.

Dilerseniz kabanınız içinde tutarak fular ya da atkı görünümü verebilir, daha ciddi ama çok zarif bir görünüm elde edebilirsiniz.

Dilerseniz de hiçbir şey yapmadan sadece omuzlarınızdan dökülmesini sağlayabilirsiniz. Bu salaş görüntü bile size çok hoş bir hava katacaktır.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Mucize bitki aloe vera her derde deva oluyor