Baykal telefon değil gün istiyor

CHP lideri Deniz Baykal, Başbakan Erdoğan'ın telefon açmasına gerek olmadığını, bir talimatla ziyaret saatini belirtmesinin yeterli olduğunu söyledi

15 Ekim 2009, Perşembe 13:21
A A

CHP Genel Başkanı Deniz .Baykal, yaptığı yazılı açıklamada, Başbakan Erdoğan’ın bir araya gelmelerine ilişkin sözlerini değerlendirdi.

Baykal, şunları kaydetti: "Sayın Başbakan Irak’a giderken beni telefonla arayıp görüşmemizin nasıl çok daha sağlıklı olabileceği hususunu tezekkür etmeyi düşündüğünü söylemiş. Sayın Başbakan’ın açılım konusunu görüşmek üzere randevu talep eden mektubuna verdiğim yanıtta bu görüşmeyi televizyon kaydı altına alınan baş başa, ikili bir görüşme olarak yapabileceğimiz ifade edilmiştir.

Bu durumda Sayın Başbakan’ın telefon açma zahmetine katlanması için bir neden yoktur. Sayın Başbakan’ın özel kalem müdürüne vereceği bir talimatla bize ziyaret gün ve saatini bildirmesi yeterli olacaktır."

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.